Авто таксі

транспорт авто таксіПіклуючись про зручність пасажирів, компанія Лінкор надає тільки авто таксі від комфорт-класу і вище. Також наша компанія відрізняється демократичними розцінками, які доступні киянам і гостям Києва. Телефонуйте за номером 537, і переконайтеся особисто в високоякісному наданні послуги і низьких цінах.

Авто таксі Лінкор: комфорт за помірною вартістю

Інформаційно-диспетчерська служба Linkor успішно працює в галузі перевезень пасажирів міста Києва вже протягом трьох років. Ми піклуємося про кожного пасажира, тому завоювали популярність і довіру клієнтів, і вибилися в лідери серед більш, ніж двохсот таксомоторних компаній. Вибирайте комфорт і при цьому економте бюджет — замовляйте таксі онлайн або за номером 537.

Способи замовлення таксі та розрахунку вартості

Для оформлення виклику авто таксі знадобиться близько хвилини. Ви можете зателефонувати диспетчеру або заповнити online форму: вибирайте, що для вас найбільш зручно.

При дзвінку в call-центр ввічливий і уважний диспетчер швидко внесе майбутній маршрут в програму, а та прокладе оптимальну дистанцію і розрахує тариф. При цьому вартість телефонної розмови для наших замовників абсолютно безкоштовна.

Також ми пропонуємо сучасний варіант замовлення таксі через інтернет. Щоб це здійснити, відкривайте сторінку сайту компанії Лінкор з онлайн формою. Знадобиться пара кліків: для внесення адреси відправлення і прибуття та вказівки додаткових опцій — і процес оформлення завершено! Дізнавайтеся тариф і відправляйте заявку — її виконають в найкоротший термін.

Європейський сервіс

Персонал компанії щодня працює над поліпшенням якості обслуговування, щоб кожен пасажир отримав приємні враження від поїздки. Робота в таксі Лінкор пропонується тільки кваліфікованим співробітникам, тому якщо відчуваєте сили і бажання надавати найкращий сервіс — ми з радістю приймемо вас в команду!

диспетчери авто таксіДиспетчери Linkor taxi — ввічливі привітні дівчата, які оперативно оброблюють вхідні замовлення. Якщо необхідна допомога або уточнення щодо поїздки — телефонуйте 537, і вам обов’язково допоможуть і підкажуть оптимальний варіант.

Для таксистів при прийомі на роботу факторами першорядної важливості є відмінні водійські навички і зразкове знання Києва та околиць. Наші водії доставляють пасажирів за максимально короткий термін, об’їжджаючи пробки і місця ремонтних робіт. Високий рівень комфорту поїздки досягається за рахунок нових зручних іномарок, які перебувають в таксопарку. Ми пропонуємо пасажирам тільки найкращі авто таксі: телефонуйте 537 або залишайте заявку на сайті!

Наверх

Наверх