Авто таксі робота

зарплатня авто таксі роботаЯкщо хочете зміцнити матеріальне становище і маєте авто таксі робота принесе солідний прибуток. Здійсніть один дзвінок, і почніть приймати замовлення від Лінкор Таксі вже зараз!

Що необхідно для початку роботи в таксі

Якщо ви автомобіліст — влаштовуйтеся працювати в ІДС Лінкор. Для цього, крім досвіду, потрібно відповідати простим вимогам.

Умови прийому на роботу

Для оформлення досить мати:

  • Автомобіль в хорошому стані, клас якого не гірше Daewoo Lanos. Обклеювати авто і встановлювати шашки не потрібно;
  • Для додатка Mobile taxi необхідний смартфон на Андроїд.

У компанії цінують пунктуальних, відповідальних і доброзичливих водіїв.

Процедура оформлення

Оформлення займає не більше п’яти хвилин, при цьому приїжджати в офіс не потрібно. Зателефонуйте на номер 537 або (093) 526 80 25, а якщо не додзвонилися — заповніть форму на сайті, прикріпіть фото машини і після обробки заявки ми передзвонимо.

Максимум переваг від Linkor taxi

Водіння автомобіля — улюблене хобі у багатьох чоловіків. Компанія Лінкор Таксі пропонує заробити на цьому хобі: ми гарантовано поліпшимо ваш бюджет!

Стабільно висока зарплатня

Для комфортного проживання в такому дорогому місті, як Київ, необхідно отримувати високий дохід. Багато чоловіків працюють на кількох роботах, але служба таксі Лінкор пропонує більш вигідний варіант.

Починайте співпрацювати з фірмою, і хвилюватися з приводу сімейного бюджету не доведеться.
Ваш автомобіль стане джерелом відмінною прибутку: в фірмі Linkor постійно величезний потік заявок. Обов’язкові замовлення відсутні — беріть на виконання те замовлення, яке подобається. Одне з головних достоїнств — можливість необмеженого заробітку: чим більше виконуєте замовлень, тим більше заробляєте.

Відсоток комісії оптимально низький — ви платите 10% з нашого замовлення, і 15% з партнерського. Максимально вигідні умови роботи — запорука вашої матеріальної успішності.

Вільний графік — одна з переваг роботи водієм

водії авто таксі роботаЩоб отримувати більший прибуток, не потрібно бути прив’язаним до суворого офісного графіку. Приходьте в Лінкор Таксі, і зможете працювати, коли захочете — в компанії не передбачений чіткий графік. Виконуйте замовлення вдень або вночі, або приділяйте роботі пару годин після основної зайнятості.

Робота по секторам

Лінкор Таксі підвищує ефективність, розбиваючи столицю на сектори. Хочете працювати в певному секторі? Підписуйтесь на цей район, і вам будуть приходити замовлення з нього.

При бажанні заробляти і наявності авто таксі робота забезпечена — станьте господарем свого матеріального становища!

Наверх

Наверх