Бізнес таксі Київ

пасажири бізнес таксі київУ столиці щодня велика кількість ділових людей потребує надання послуги таксі на найвищому рівні, але яка служба бізнес таксі Київ в реальності? Деякі таксомоторні компанії при дуже високих тарифах далеко не завжди виконують зобов’язання, тому замовнику буває складно знайти гарну компанію з оптимальним співвідношенням вартості і якості послуги.

Якщо маєте потребу в гідному сервісі, комфортабельному автомобілі і розумних розцінках, вибирайте інформаційно-диспетчерську компанію Лінкор.

Оформлюйте погодинне замовлення автомобіля в Таксі Лінкор

Таксомоторна служба працює в сфері столичних пасажирських перевезень порівняно недавно, проте за цей період в компанії встиг сформуватися колектив професіоналів, який чітко, оперативно і злагоджено виконує всі вхідні запити щодо подачі таксі Київ. Ми йдемо назустріч кожному побажанню клієнта, тому пропонуємо тільки комфортні авто і обслуговування на найвищому рівні.

Оплата таксі за кожну годину використання

Більшість ділових людей відчули на власному досвіді переваги замовлення автомобіля з погодинною оплатою, а не за пройдений кілометраж. Якщо доведеться робити багато переїздів по столичному регіону в межах одного дня, і при цьому потрібно буде робити зупинки, під час яких буде налічуватися плата за простій, оформлюйте цю вигідну послугу.

Щоб замовити таксі погодинно, досить вибрати один із способів:

  • Дзвінок в диспетчерський центр;
  • Онлайн заявка.

У першому випадку набирайте з мобільного три прості цифри 537, після чого протягом пари секунд завдяки системі callback передзвонить оператор для уточнення інформації та внесення даних в систему. Вартість дзвінка повністю оплачується компанією Лінкор.

Для економії часу заходьте на веб-сайт компанії і вносьте дані у відповідні поля онлайн-форми. Після кількох хвилин очікування прийде повідомлення з даними про автомобіль, який буде виконувати замовлення.

салони авто бізнес таксі київТільки комфортабельні таксі

В автопарку ІДС Лінкор перебувають виключно комфортабельні і надійні іномарки різних марок. Парк регулярно оновлюється і поповнюється, тому пасажира чекає поїздка з максимальною зручністю. Всі автомобілі проходять обов’язковий техогляд, тому турбуватися про безпеку не варто — компанія гарантує найвищий її рівень.

Не варто витрачати багато особистого часу на пошуки для замовлення бізнес таксі Київ: набирайте з мобільного телефону всього три цифри 537 або заповнюйте поля онлайн-форми на сайті Лінкор, і вас чекає найкомфортабельніша поїздка!

Наверх

Наверх