Дешеве таксі Київ

вартість дешеве таксі київКожному, хто економно ставиться до свого матеріального становища, необхідно замовляти дешеве таксі Київ в Лінкор. Наша таксомоторна компанія не тільки встановила найдемократичніші тарифи в столиці, а й забезпечує пасажира комфортабельною іномаркою, а також пропонує найвищий рівень обслуговування.

Краща служба таксі працює цілодобово

Колектив інформаційно-диспетчерської служби Лінкор приймає заявки і розвозить пасажирів цілодобово — ми знаємо, що в столиці машина може знадобитися в будь-який час.

Linkor taxi пропонує замовникам ідеальне поєднання помірної вартості і європейського сервісу, тому є однією з найсильніших фірм ринку пасажирських перевезень Києва. Робіть замовлення таксі зручним способом: по телефону або онлайн, і воно буде виконане якісно, оперативно і недорого!

Лояльні розцінки

Робити послугу доступною для киян і гостей міста, і разом з тим не погіршувати якість обслуговування ІДС Лінкор допомагає оптимізація роботи. Завдяки максимально ефективному виконанню всіх процесів і відсутності штучного завищення тарифи компанії залишаються невисокими. Викликайте комфортабельну машину за помірною вартістю, зателефонувавши за номером 537 або замовивши online, і переконайтеся в цьому особисто.

Максимальна зручність в таксі

Пересувайтесь по київському регіону з комфортом разом з Лінкор! Для виконання замовлень компанія надає тільки іномарки комфорт-класу. Таксопарк складається з нових автомобілів, тому якщо втомилися від того, що на виклик приїжджає старий транспортний засіб, замовляйте таксі за номером 537!

Як зробити замовлення

Вибирайте Linkor, і після замовлення автомобіль приїде через 5 хвилин! Наш автопарк відрізняється численністю, що дозволяє без труднощів виконувати всі замовлення і гарантувати 100 відсоткову подачу машини. Робота в таксі професійних водіїв є запорукою оперативного виконання кожної заявки.

виклик дешеве таксі київДля виклику таксі необхідно з мобільного набрати номер 537 і повідомити оператору, куди подавати машину, і за якою адресою направлятися. Завдяки використанню системи callback за розмову платить компанія, а зворотний дзвінок здійснюється одразу ж. Вбивши маршрут в програму, оператор скаже, яку суму платити за послугу.

Немає часу дзвонити? Скористайтеся формою для замовлення таксі online. Для цього треба зайти на веб-сайт, внести адреси в порожні рядки, натиснути опцію розрахунку тарифу поїздки, надіслати замовлення на обробку і отримати результат менше, ніж за хвилину.

Замовляйте дешеве таксі Київ за номером 537 або онлайн на сайті в Лінкор!

Наверх

Наверх