Дешеве таксі

Переважна більшість столичних жителів, а також гостей міста користуються послугою виклику авто, причому здебільшого намагаються замовити дешеве таксі. Щоденно тисячі киян обирають економію, тому надають перевагу низьким цінам. Але не варто вважати, що при невисокій вартості якість надання послуги обов’язково має бути низкою. Задля того, щоб мати можливість отримати обслуговування на гідному рівні, робіть вірний вибір — замовляйте автомобіль в Linkor taxi!

оплата дешеве таксі

Замовляйте дешеве таксі в Лінкор

Майже усі компанії Києва, що займаються перевезеннями, намагаються здобути якомога більше замовників за рахунок недорогої послуги. Оскільки таких підприємств налічується більше двохсот, між ними виникає надзвичайна конкуренція, яка і призводить до того, що більшість перевізників — дешеві таксі.

Щоправда, встановлення тарифів, які відрізняються демократичністю, не досить добре відзначається на якості надання послуги. В наш час, викликаючи дешеве таксі, не рідкість почути у відповідь, що наразі служба не може надати авто, оскільки вільного немає. Наскільки часто з вами траплялося подібне?

Дешеві таксі Київ зазвичай наймають на роботу в якості водіїв приїжджих, що не досить добре орієнтуються в місті. Тому є велика ймовірність того, що ви запізнитеся на роботу, важливу зустріч чи в аеропорт. Окрім того, транспортні засоби в таких фірмах здебільшого зношені.

Якщо ви насправді цінуєте свій час, та не бажаєте даремно витрачати гроші, тоді обирайте інформаційно-диспетчерську службу Лінкор. Тоді ви на власному досвіді переконаєтеся, що навіть замовляючи таксі Київ дешеве, можна отримати гідне обслуговування!

Очікування не для вас? Робіть замовлення онлайн!

Задля зручності клієнтів таксі Києва дешеві також переходять на більш сучасні рішення. До їх числа належить і виклик автомобіля завдяки інтернету. Наша компанія однією з перших у столиці запропонувала замовникам викликати машину, використовуючи онлайн форму.

Замовляючи дешеве таксі цим способом заощаджується значна кількість часу:

  • Непотрібно витрачати час на очікування вільного диспетчера;
  • Немає потреби по декілька разів повторювати диспетчеру адреси через погану якість зв’язку;
  • Кошти на рахунку для здійснення дзвінка також непотрібні.

Викликаючи дешеві таксі, клієнти також можуть розраховувати на зручність. Для внесення даних щодо поїздки в формі на нашому сайті передбачено декілька рядків. До них необхідно занести адреси та додаткові умови, що мають вплив на остаточну вартість послуги.

Дзвоніть за номером 537

Компанія Лінкор не оминула увагою і звичний спосіб замовлення автомобіля, який ми модернізували задля зручності. Щоб викликати дешеве таксі, достатньо набрати з мобільного телефону короткий номер 537, і одразу ж задіється система callback.

Система відразу передзвонить, тому ви не будете витрачати свої кошти на дзвінок — таксі Київ дешеве відрізняється економією не тільки завдяки помірним тарифам. Оператори компанії працюють чітко та злагоджено, вони чудово виконують свої обов’язки, не витрачаючи час даремно. Повідомте маршрут та одразу дізнаєтеся вартість поїздки.

Дешеве таксі Лінкор: як ми поєднуємо невисокі ціни та якість

Кожен мешканець та гість міста повинен мати можливість замовляти дешеві таксі Київ та пересуватися з комфортом. Саме такого принципу дотримується в роботі Linkor taxi. Завдяки оптимізованій роботі ми встановили найдемократичніші тарифи та щодня покращуємо сервіс.

Непотрібно платити більше

вартість дешеве таксіТаксі Києва дешеві досить часто можуть завищувати ціни. Ми з повагою ставимося до замовників, тому намагаємося зробити вартість послуги якомога меншою. Майже кожен робочий процес автоматизовано, що значно заощаджує час та гроші. Колектив співробітників працює швидко та вправно. Викликаючи дешеве таксі в Linkor, ви можете бути стовідсотково впевнені, що тариф поїздки буде невисоким, а якість — на найвищому рівні!

Найшвидша подача машини

Дешеві таксі Київ досить часто не знаходять для клієнта вільного транспортного засобу. Ми навпаки подаємо машину вже через 5 хвилин після замовлення. Блискавична швидкість знаходження авто обумовлена великими розмірами таксопарку компанії Лінкор. Наразі кількість екземплярів становить близько тисячі, і це число постійно зростає.

Багато замовників звикли до того, що дешеві таксі приїжджають із запізненнями, але це не стосується нашої компанії. Пройде лише 5 хвилин, а авто вже очікуватиме вас під будинком. Завдяки великій кількості транспорту в автопарку, в кожному із районів Києва постійно чергують наші машини. Отримавши замовлення, диспетчер направляє найближчий до клієнта транспортний засіб.

Найкомфортніші умови поїздки

шашечки дешеве таксіДешеві таксі відрізняється ще одним стереотипом: на виклик зазвичай приїжджає стара зношена машина. Але ІДС Лінкор з успіхом доводить зворотне: дешеве таксі може бути зручним!

Таксопарк цілковито складається із нових іномарок, тому ваша поїздка пройде в найкомфортніших умовах! Завдяки постійному проходженню техогляду, поруч із високою комфортабельністю, забезпечується надійність та безпечність.

Задля того, щоб викликати дешеве таксі, достатньо подзвонити за номером 537 чи залишити онлайн замовлення: висока якість при помірній ціні вам забезпечена!

Наверх

Наверх