Дізнатися тариф таксі Київ

автомобілі дізнатися тариф таксі київДля планування бюджету при виклику машини в інформаційно-диспетчерській службі дуже корисно дізнатися тариф таксі Київ — так можна відразу відкласти гроші на поїздку. До того ж це економить масу часу, оскільки не доведеться довго шукати в гаманці необхідну суму, а також очікувати здачу від водія.

Столична інформаційно-диспетчерська служба Лінкор Таксі пропонує відразу кілька варіантів, за допомогою яких можливо заздалегідь дізнатися, скільки доведеться платити по приїзді. Кожен із способів відрізняється простотою, і не займе багато вашого часу.

Linkor taxi пропонує найбільш демократичні ціни

Наша таксомоторна фірма не зупиняється на досягнутому званні лідера столичних пасажирських перевезень і популярності серед жителів і гостей міста. Ми продовжуємо щодня вдосконалюватися, і оптимізуємо робочі процеси. Завдяки цьому якість підвищується, а вартість послуги робиться доступною для більшості населення столиці.

Ознайомтеся з розцінками таксі на сайті

Компанія Linkor пропонує помірні ціни — ви можете переконатися в цьому, якщо зайдете на електронний ресурс фірми і ознайомитеся з актуальними на даний момент розцінками. Вони представлені не тільки для поїздок на таксі по місту і в його околицях, але стосуються також і додаткових послуг.

Розрахуйте вартість поїздки

Для розрахунку остаточної суми для кожної конкретної поїздки необхідно зателефонувати в call-центр або скористатися інтернетом.

Набирайте з мобільного 537 (при цьому за розмову платить Лінкор Таксі), і повідомляйте маршрут, по якому будете пересуватися. Якщо необхідно заїхати за кількома адресами, потрібні додаткові послуги або є переваги щодо машини — озвучте ці дані диспетчеру. Інформація буде оперативно внесена в програму і відразу розрахована остаточна сума до сплати.

Немає часу на телефонні дзвінки? Завантажуйте сторінку сайту з online формою і вносьте вищеназвані дані самостійно, а після натискайте опцію «Тариф». Це займе менше хвилини, тому особливо цінується сучасними киянами.

поїздка в аеропорт дізнатися тариф таксі київНедорога поїздка в аеропорт

Потребуєте послуг надійної служби таксі? Вибирайте Лінкор, і поїздка на таксі в аеропорт Бориспіль пройде з максимальним комфортом, високим рівнем безпеки і за найбільш помірною вартістю. Замовляйте автомобіль за номером 537 або онлайн, і неодмінно приїдете в аеропорт вчасно!

Щоб дізнатися тариф таксі, знадобиться мінімальна кількість вашого часу: телефонуйте з мобільного 537 або заповнюйте форму замовлення онлайн на веб-сайті фірми!

Наверх

Наверх