Дізнатися тариф таксі

Столична комп’ютеризована таксомоторна компанія Лінкор пропонує найнижчі розцінки в столиці, а дізнатися тарифавтомобілі дізнатися тариф таксі таксі для конкретної поїздки ви можете у диспетчера або через інтернет. За час роботи в сфері перевезень ми домоглися лідерства, що забезпечилось поєднанням помірних цін і першокласного обслуговування.

Замовляйте таксі за розумною вартістю

Переважна кількість київських інформаційно-диспетчерських служб змогла встановити дешеві ціни на таксі, однак при цьому часто якість обслуговування залишає бажати кращого. Вільного автомобіля немає або він приїжджає із запізненням, а таксисти і диспетчери грублять.

На відміну від інших компаній Лінкор Таксі знизила тарифи до оптимального рівня завдяки щоденному поліпшенню і модернізації робочих процесів. При оптимізації роботи вона виконується особливо ефективно, що дозволять зменшити розцінки і підвищити рівень якості. Замовляйте таксі за коротким номером 537 або через онлайн додаток, і точно не пошкодуєте!

Оформлення замовлення таксі і розрахунок вартості

Викликати машину для поїздки і заздалегідь дізнатися суму до сплати в Лінкор — найпростіша дія, яка не вимагає витрат часу і грошей.

Дзвоніть з мобільного за коротким номером 537, і вільний оператор відразу прийме замовлення. При наборі спрацьовує система автопередзвону, яка за кілька секунд робить зворотний дзвінок. Повідомте інформацію, що стосується поїздки, включаючи адресу подачі машини і місце прибуття, і інші умови, що впливають на вартість. Коли диспетчер внесе дані в програму, вона одразу видасть остаточну суму.

Сучасний метод через інтернет для сучасних городян і гостей столиці: оформити замовлення можна всього парою кліків! Для цього необхідно завантажити сайт компанії, відкрити сторінку з формою онлайн замовлення, і внести до відповідних рядків потрібну інформацію, а після натиснути кнопку розрахунку ціни.

Комфортні автомобілі

Трирічним досвідом роботи компанія доводить, що задля першокласного сервісу і забезпечення пасажира комфортними умовами не обов’язково встановлювати дорогі розцінки. І за помірною ціною можна викликати комфортабельну іномарку, яких в таксопарку Linkor taxi налічується до тисячі мікроавтобуси дізнатися тариф таксіодиниць.

Транспортні засоби розрізняються марками і моделями. При необхідності замовити таксі мікроавтобус за невисокою ціною звертайтеся в Лінкор — ми надамо комфортабельне авто для великої компанії, вартість якого доступна жителям і гостям міста.

Дізнатися тариф таксі і замовити автомобіль для поїздки можна в будь-який час доби: дзвоніть 537 або залишайте онлайн заявку!

Наверх

Наверх