Дороге таксі Київ

шашечки дороге таксі київКияни та гості міста при замовленні таксі не раз отримували розчарування від низької якості, тому звертаються в дороге таксі Київ. Особливо коли необхідно бути впевненим в стовідсотковій гарантії подачі автомобіля.

Таксі Лінкор стверджує, що не потрібно платити більше: ми забезпечимо якість і комфорт, на які заслуговує пасажир, і при цьому візьмемо абсолютно недорого. Телефонуйте за номером 537 або залишайте онлайн замовлення — ми будемо раді допомогти!

Помірні розцінки і висока якість можливі — довіряйте Таксі Лінкор

Практично всі асоціюють дорогі розцінки з гідним рівнем якості. Однак не для всіх випадків це справедливо: при помірних цінах може забезпечуватися відмінне обслуговування, і інформаційно-диспетчерська фірма Лінкор з успіхом це доводить не перший рік. Ми вибрали розумний підхід до роботи, що дозволило зробити тарифи невисокими, а сервіс — чудовим.

Як дізнатися вартість поїздки

Завдяки максимально оптимізованим робочим процесам, ІДС Лінкор пропонує пасажирам найкомфортабельніші переїзди по столиці і в її околицях за доступними тарифами. Однак як точно дізнатися, яку суму доведеться викласти з гаманця після приїзду в пункт призначення?

Планування бюджету заздалегідь — один з ключових чинників успішного розпорядження фінансами. Ми з розумінням до цього ставимося, тому пропонуємо дізнатися суму до сплати заздалегідь. Це можна здійснити, якщо внести дані по маршруту в поля online-форми і вибрати опцію «Тариф». Або зателефонувати в диспетчерський центр, і повідомивши оператору аналогічні дані, почути вартість.

У таксомоторної компанії Лінкор тарифи таксі прозорі і знаходяться у відкритому доступі на сайті, а остаточна вартість розраховується виходячи з прокладеного програмою оптимального маршруту і додаткових опцій. Завдяки автоматизації процесу розрахунку абсолютно виключається людський фактор і, відповідно, можливість помилки.

Найбільш комфортабельні і надійні автомобілі

салони авто дороге таксі київМи відповідально підходимо до виконання кожної вхідної заявки, тому з особливою увагою ставимося до бажання пасажира подорожувати з комфортом.

В автопарку транспортної компанії Лінкор ви не знайдете старих транспортних засобів, а тільки нові надійні іномарки, що відрізняються комфортабельними салонами. Кожний транспортний засіб неодмінно проходить техогляд, що є запорукою безпеки. Замовивши таксі Київ в Лінкор, ви відчуєте справжнє задоволення від поїздки!

Не шукайте дороге таксі Київ — за доступну ціну Таксі Лінкор надасть відмінну якість!

Наверх

Наверх