Експрес таксі Київ

пасажирки експрес таксі київЩоб усюди встигати, не варто покладатися на громадський транспорт, а краще викликати експрес таксі Київ Лінкор. Оперативність виконання заявки і надійність допоможуть заощадити час і гроші. Телефонуйте за коротким номером 537 з мобільного або оформляйте онлайн-заявку, і вона буде виконана в найкоротший термін!

Таксі Лінкор: компанія, на яку можна покластися!

Ми знаємо, наскільки важливо виконати замовлення, оскільки не перший рік надаємо послуги в сфері перевезень. У зв’язку з цим робота постійно оптимізується, що дозволило добитися високої якості і доступної ціни. Якщо не хочете витрачати час і гроші даремно, а в потрібне місце потрапити вчасно — звертайтеся в Лінкор, і замовлення буде виконано в кращому вигляді за мінімальний термін!

Зручне оформлення заявки

Щоб заощадити час клієнта по максимуму, в інформаційно-диспетчерській службі Лінкор були введені прості способи замовлення, кожен з яких займає менше хвилини.

  • Набирайте з мобільного номер 537, і через секунду передзвонить оператор. Завдяки автоматичній системі callback, забезпечується швидкість, до того ж за вартість розмови платимо ми. Все, що необхідно повідомити диспетчеру, це: адреса подачі таксі, пункт прибуття, переваги. Співробітник call-центру оперативно внесе інформацію в систему і відразу озвучить вартість поїздки;
  • Вибирайте простий і сучасний спосіб замовлення таксі online: відкривайте сторінку на веб-сайті Таксі Лінкор з онлайн-формою, і вносьте дані у відповідні поля. Система продумана до дрібниць, тому при введенні початкових букв адреси, програма запропонує релевантні результати — з них потрібно вибрати необхідний. Процес оформлення займе менше хвилини, тому замовлення через інтернет особливо цінується у сучасних городян.

Кваліфіковані співробітники

диспетчери експрес таксі київУ таксомоторній компанії Лінкор відповідально підходять до підбору персоналу, оскільки робота в таксі Київ підходить далеко не кожному, а саме на сервісі тримається практично весь успіх діяльності служби таксі.

Щоб кожному пасажиру подобався рівень сервісу, ми наймаємо тільки ввічливих, доброзичливих, комунікабельних та кваліфікованих операторів і таксистів. Співробітники щодня намагаються організувати максимально комфортабельні поїздки і надати посильну допомогу кожному замовнику.

Хочете бути впевнені в комфортній оперативній поїздці і високому рівні безпеки? Тоді звертайтеся в експрес таксі Київ за номером 537, і комфортабельний автомобіль за помірною вартістю до ваших послуг!

Наверх

Наверх