Елітне таксі Київ

виклик елітне таксі київІнформаційно-диспетчерська служба Лінкор є елітне таксі Київ. Компанія знаходиться в постійному розвитку, що робить її надійною і затребуваною у дедалі більшої кількості киян і гостей міста. Одна з основних переваг фірми — орієнтованість на клієнта і задоволення його потреб. Тому ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і надаємо послуги з європейським рівнем сервісу.

Стандарти обслуговування пасажирів в таксі Лінкор

За час роботи в сфері пасажирських перевезень, компанія зарекомендувала себе як ІДС, що швидко і якісно надає транспортні послуги. Головне завдання кожного співробітника — організація переїзду по столичному регіону при максимально високих стандартах обслуговування.

Велика розмаїтість вибору машин

Таксі Лінкор надає пасажирам вибір з величезної кількості транспортних засобів. Автомобілі різних марок і моделей дозволяють задовольнити будь-який індивідуальний запит. Якщо ви потребуєте машину більшої місткості або більш престижного класу, повідомте про це диспетчеру, і в найкоротший термін найоптимальніший варіант машини чекатиме за вказаною адресою.

Ми знаходимо транспортний засіб за 5 хвилин!

Завдяки автопарку, кількість ТЗ в якому налічує понад 7 сотень, таксі знаходиться практично миттєво. Не мине й 5-10 хвилин, як диспетчер прийме замовлення, а авто вже буде знаходитися біля під’їзду. У виняткових випадках процес подачі таксі може затягнутися до 15 або 20 хвилин — на це впливає дорожня ситуація в години пік і екстремальні погодні умови.

Фірма Лінкор знаходиться в тісній співпраці з іншими інформаційно-диспетчерськими службами, що служить 100 відсотковою гарантією швидкого знаходження і своєчасної подачі автомобіля.

Зручність при замовленні онлайн

салони авто елітне таксі київОформляйте заявку в будь-який час доби — ми приймаємо їх 24/7 без свят і вихідних. Орієнтуючись на клієнта, Таксі Лінкор пропонує кілька видів замовлення:

  • Телефонуйте 537 і повідомляйте оператору місце відправлення і прибуття. Диспетчер внесе дані в комп’ютер, і після автоматичного розрахунку системою остаточної ціни, повідомить вартість поїздки;
  • Замовляйте авто самостійно на сайті — вносьте інформацію щодо початкової та кінцевої точки маршруту в поля онлайн-форми. Система аналогічно проводить розрахунок заздалегідь і ви зможете спланувати бюджет. Швидкість, зручність і простота — очевидні переваги при замовленні таксі через інтернет.

Викликайте елітне таксі Київ Лінкор за доступною вартістю — ми завжди до ваших послуг!

Наверх

Наверх