Елітний таксі

автомобілі елітний таксіОдним з найважливіших факторів для замовлення таксі в Києві є комфорт пасажира, однак яка з кількох сотень таксомоторних компаній елітний таксі? Дорогу послугу вибирають ті, хто хоче бути впевненим у якості поїздки, тому враховують вартість в останню чергу.

Однак не потрібно переплачувати: досить вибрати надійну інформаційно-диспетчерську службу, яка надає послугу на високому рівні за розумною ціною. Саме такою є Таксі Лінкор: телефонуйте 537, і переконайтеся на власному досвіді!

Елітний таксі Лінкор: якість може бути доступною

Обслуговування пасажирів на найвищому рівні — ось до яких критеріїв повинна прагнути таксомоторна компанія. Таксі Лінкор керується принципом якості та завдяки цьому за час роботи фірма зуміла домогтися популярності і визнання у жителів і гостей Києва, ставши одним з найсильніших гравців ринку пасажирських перевезень.

Уважно прислухаючись до кожного побажання клієнта, ми визначили, що крім комфорту і рівня сервісу, важливими факторами, що впливають на успішність, є безпека поїздки і розцінки. Звернувшись в Лінкор, замовник отримує всі вищеназвані критерії, тому число постійних клієнтів невпинно зростає з кожним днем.

Виконаємо будь-яке індивідуальне замовлення щодо машини

Щоб жоден клієнт не залишився обділеним, в автопарку компанії Лінкор знаходиться величезна кількість машин, виключно іномарок різних моделей, комплектації і кольору. Замовнику потрібно тільки визначитися з вибором і повідомити диспетчеру, зателефонувавши за номером 537, або зробивши позначку в формі замовлення on-line на сайті.

У кожному з автомобілів — комфортабельний і чистий салон, в якому поїздка проходить з особливою зручністю. Транспорт обов’язково проходить систематичний техогляд, що гарантує своєчасне виявлення неполадок, а для пасажира — високий рівень безпеки.

салони авто елітний таксі100% гарантія подачі авто

Оформивши замовлення таксі найбільш зручним способом, очікуйте авто всього 5 хвилин! ІДС Лінкор зробила подачу машини гарантованою і швидкою. Склад автопарку дозволяє своєчасно і в повному обсязі виконувати всі вхідні заявки, а розумний підхід до організації робочих процесів і оперативність водіїв — максимально скоротити час очікування.

Кількість транспорту в парку перевалила за 700 штук. Компанія також веде співпрацю з партнерами — іншими транспортними компаніями Києва, що гарантує швидке знаходження вільного таксі.

Елітний таксі Київ за розумними цінами Лінкор: наш номер 537!

Наверх

Наверх