Інтернет таксі Київ

автомобілі інтернет таксі київПри нинішньому надшвидкому ритмі життя в столиці не можна ставитися до часу нерозумно, тому все більше клієнтів звертає увагу на інтернет таксі Київ. Послуга виклику авто онлайн користується надзвичайною популярністю у киян та гостей міста, тому її надає багато таксомоторних компаній, проте як вибрати ту, яка робить це максимально якісно?

Щоб замовити таксі online найпростішим способом, і при цьому заплатити небагато, вибирайте ІДС Лінкор — після всього кількох кліків на сайті, машина під’їде у вказане місце вже через 5 хвилин!

Все більше споживачів вибирає on-line

Вирішувати всі питання максимально швидко і при цьому економити дорогоцінний час — сучасна тенденція, від якої наша інформаційно-диспетчерська фірма просто не могла залишитися осторонь. Тому, щоб клієнт не витрачав час, в Таксі Лінкор була введена послуга виклику автомобіля онлайн.

Переваги замовлення через інтернет

У багатомільйонну столицю кожен день приїжджають і виїжджають гості міста, а кияни поспішають вранці і ввечері на роботу, тому назвати стан на дорогах простим складно. Викликаючи таксі Київ, клієнт хоче витрачати мінімум часу і на саме оформлення замовлення, і на очікування таксі.

Відповідаючи сучасним тенденціям, наша транспортна компанія пропонує спосіб замовлення, який відрізняється:

• Швидкістю;
• Простотою;
• Зручністю.

Тепер не потрібно чекати на лінії вільного оператора, що особливо характерно при дзвінку в диспетчерську службу в ранкові та вечірні завантажені години пік. Заходьте на сайт, вибирайте вкладку замовлення таксі on-line, вводьте початкові літери адреси подачі транспортного засобу і прибуття, і вибирайте зі списку потрібні — що може бути простіше і зручніше? Після підтвердження замовлення автомобіль вже через 5 хвилин буде очікувати біля будинку.

Розрахунок вартості таксі

виклик онлайн інтернет таксі київДізнатися, у скільки точно обійдеться переїзд по столичному регіону, можна кількома способами: у диспетчера або самостійно.

При першому варіанті набирайте з мобільного наш короткий номер 537, повідомляйте маршрут поїздки оператору і чекайте оголошення суми до оплати. Розрахунок проводиться комп’ютерною програмою, що усуває помилку, викликану людським фактором.

Після внесення в онлайн-форму даних про майбутній маршрут, клікніть кнопку «Тариф», і тут же дізнаєтеся остаточну вартість: розрахунок online проводиться аналогічним чином, що і у диспетчера, спеціальною програмою.

Вибирайте найшвидше, надійне і недороге інтернет таксі Київ Лінкор — ми завжди подаємо автомобіль!

Наверх

Наверх