Київ аеропорт Бориспіль

літаки київ аеропорт бориспільБільшість міжнародних і національних авіарейсів обслуговує Київ аеропорт Бориспіль. Жителі і гості України вибирають «Бориспіль» для здійснення міжміського або перельоту за кордон, оскільки він забезпечує комфортне і безпечне пересування.

Найбільший аеропорт України

Місцезнаходження аеропорту на перетині європейських, азіатських і американських повітряних трас є дуже вигідним. Це обумовлює високу популярність «Борисполя» — підприємство здійснює навіть трансатлантичні перельоти.

Щорічно він обслуговує вісім мільйонів пасажирів, які користуються послугами сорока національних і зарубіжних компаній. Авіакомпанії використовують вісімдесят маршрутів, які охоплюють всю планету.

Дві злітно-посадочні смуги здатні цілодобово приймати різний авіаційний транспорт навіть в умовах обмеженої видимості через свої розміри. Довжина кожної зі смуг досягає чотирьох кілометрів, а ширина становить шістдесят метрів.

Історія аеропорту

Спочатку підприємство призначалося для військових потреб, але дотримання заходів безпеки стало передумовою для спільного з цивільними повітряними перевезеннями використання. У 1959 році «Борисполем» був здійснений перший рейс, а починаючи з 1960 року аеропорт почав обслуговувати міжнародні перельоти.

У 1965 році відкрили аеровокзал, який був найбільшим в ті часи. Пропускна здатність становила 1400 осіб. Одна злітно-посадкова смуга не могла обслуговувати постійно зростаючу кількість пасажирів, тому через п’ять років була введена в експлуатацію ще одна ЗПС.

До моменту, коли стався розпад Радянського Союзу, аеропорт був найкращим в Україні, але події, що трапилися, безпосередньо торкнулися і «Бориспіль». Врятувати підприємство від краху і вдихнути в нього нове життя допомогло інвестування.

Відкриття терміналів

1995 Перший — рік відкриття терміналу «C» для VIP-пасажирів. У 2010 році був відкритий термінал «F», пропускна здатність якого в годину становила дев’ятсот пасажирів. Найпотужніший в країні термінал «D» диспетчери київ аеропорт бориспільввели в експлуатацію в 2012 році: його здатність пропускати пасажирів становить три тисячі на годину, а за рік послугами користується близько десяти мільйонів пасажирів.

Швидка і недорога поїздка на таксі

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор — найкраща компанія Києва, яка доставить пасажира в аеропорт швидко, безпечно і з комфортом, а вартість послуги приємно порадує. Оптимізована робота дозволила зробити вартість невисокою, а обслуговування — європейським.

Щоб замовити надійне і недороге таксі Київ аеропорт Бориспіль, телефонуйте з мобільного 537 або залишайте онлайн заявку!

Наверх

Наверх