Київ таксі недорого номера

автомобілі київ таксі недорого номераЩоб економити на кожній поїздці, багато жителів і гостів міста вважають за краще мати під рукою Київ таксі недорого номера. Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор є компанією, яка встановила одні з найбільш демократичних розцінок в столиці, і при цьому забезпечує відмінну якість сервісу.

Замовляйте недороге і комфортне таксі в Лінкор

Наша таксомоторна компанія за час діяльності в столичному регіоні зуміла домогтися визнання і популярності у замовників, і зайняти лідируючі позиції. Робочі процеси в фірмі регулярно оптимізуються, що дозволяє домогтися високоякісного сервісу і демократичних розцінок. Щоб переконатися в цьому на власному досвіді, телефонуйте за номером 537 або залишайте онлайн заявку.

Телефонуйте в call-центр в будь-який час дня і ночі

Компанія Лінкор зробила традиційний спосіб виклику таксі максимально простим і зручним. Тепер немає потреби тримати в телефонній книжці довгі номери: набирайте 537 з мобільного, і вашу заявку приймуть миттєво!

Відразу після набору номера, який легко запам’ятовується, спрацьовує унікальна система автопередзвону, що робить зворотний дзвінок по закінченні пари секунд. Вартість телефонної розмови повністю оплачується Таксі Лінкор.

Штат співробітників call-центру повністю укомплектований, тому вільний оператор відразу прийме замовлення. Повідомте маршрут, по якому маюєте намір пересуватися, озвучте додаткові умови і послуги, і відразу дізнаєтеся вартість поїздки. Процес оформлення замовлення таксі не займе більше хвилини вашого часу — диспетчери відрізняються високою оперативністю в роботі.

Помірні тарифи

Ознайомтесь з діючими розцінками в відповідному розділі на електронному ресурсі фірми, і переконайтеся в їх демократичності. Ціни не завищуються штучно, а оптимізована робота сприяє їх зменшенню.

Замовляйте таксі онлайн

виклик київ таксі недорого номераПоряд зі звичним способом виклику машини для пересування по місту і за його межі, компанія Лінкор пропонує сучасний варіант, використовуючи який, не потрібно витрачати час на здійснення телефонного дзвінка.

Відкривайте сторінку сайту таксі онлайн Київ, де розташована форма замовлення. Інтерфейс форми простий і інтуїтивно зрозумілий. Вносьте в необхідні поля дані щодо майбутнього маршруту, а після вибирайте опцію розрахунку тарифу поїздки. Програма прокладе оптимально короткий маршрут, і відразу покаже підсумкову вартість, яка залишається незмінною після приїзду.

Замовляйте Київ таксі недорого в Лінкор цілодобово: телефонуйте 537 або залишайте замовлення онлайн!

Наверх

Наверх