Кур’єрська доставка

Забезпечення пасажира комфортабельною іномаркою для поїздки — не єдина послуга, яку столична інформаційно-диспетчерська служба Лінкор готова виконати в будь-який час доби, а особливою популярністю у жителів і гостей Києва користується кур’єрська доставка. Коли необхідно в терміновому порядку доставити вантаж, швидше, краще і дешевше компанії, ніж Linkor taxi, вам не знайти!

отримання посилки кур'єрська доставка

Кур’єрська доставка в Лінкор: висока оперативність і низькі тарифи

Чесне виконання всіх вимог перед замовниками — один з основних пріоритетів в роботі нашої компанії. Ми встановили максимально низькі розцінки не тільки на замовлення таксі, а й на широкий перелік додаткових послуг, в числі яких знаходиться експрес доставка різних вантажів.

Щодня в Лінкор Таксі поліпшуються робочі процеси, що дозволяє зробити вартість доступною для всіх, і в той же час поліпшити якість. Якщо терміново знадобилася доставка кур’єром — звертайтеся до диспетчера в будь-який час дня і ночі за коротким номером 537 або залишайте заявку online через форму на сайті.

Експрес доставка: переваги вибору компанії Linkor

Наша компанія є однією з провідних на столичному ринку, тому готова виконати практично будь-яку послугу зі сфери перевезень: стільки можливостей інша служба таксі Києва надає рідко. Три роки чесної роботи і надання для замовників кращих умов не пройшли даремно — нам довіряють тисячі клієнтів, а більшість з них перейшли в розряд постійних.

Якщо знадобився кур’єр доставка яким здійснюється за максимально короткий термін — тоді це до нас! Служба таксі Лінкор виконає послугу в найкращому вигляді:

  • Оперативно: не встигнете озирнутися, як документацію, кореспонденцію або посилку вже доставлять адресату;
  • Надійно: в компанії працюють перевірені співробітники, які відповідально ставляться до своїх обов’язків *;
  • Дешево: доставка документ або невеликого вантажу коштує максимально недорого і доступна кожному.

Вибираючи компанію Лінкор, можете абсолютно бути впевнені в тому, що ваша посилка потрапить за вказаною адресою за найкоротший термін!

Що включає кур’єрська доставка

Linkor taxi — ваш надійний помічник у будь-якій життєвій ситуації. Потребуєте швидкого, якісного і недорогого виконання замовлення? Набирайте з мобільного номер 537 або оформляйте замовлення онлайн, і ми миттєво передамо адресату речі, які включає експрес доставка:

  • Важливі документи, ділові папери, кореспонденцію;
  • Ключі;
  • Квіти та подарунки;
  • Посилки невеликих розмірів, в тому числі отримані на вокзалі або в аеропорту.

Кур’єрська доставка: оформляйте замовлення за хвилину

посилки кур'єрська доставкаУ компанії чітко розуміють, наскільки важливо швидко і якісно виконати заявку, адже клієнт цінує свій час! Ми максимально оптимізували кожен процес, що значно скоротило час на виконання.

Коли приїжджає кур’єр доставка займає стільки ж, скільки і поїздка на таксі, але при цьому немає необхідності витрачати час і гроші на особисту присутність. Для порівняння: спеціалізованій службі знадобиться, як мінімум, три години!

Телефонуйте 537 або залишайте замовлення онлайн

Якщо необхідна експрес доставка, оформляйте заявку у диспетчера або через інтернет.

Телефонуйте за коротким номером 537 з мобільного, і унікальна система callback передзвонить через секунду — за розмову платить наша компанія. Повідомте диспетчеру, за якою адресою необхідно забрати посилку, і де буде здійснюватися доставка документ або іншого вантажу. Після внесення інформації в програму диспетчер повідомить, яку суму необхідно заплатити за послугу.

Для киян та гостей столиці, які цінують кожну хвилину, Лінкор Таксі пропонує більш сучасний і швидкий варіант оформлення замовлення. Потрібна експрес доставка? Відкривайте сайт компанії і вносьте в онлайн форму необхідні дані парою кліків, що включають маршрут, по якому водій буде виконувати замовлення.

Як заздалегідь дізнатися скільки коштує послуга

Спланувати бюджет і завчасно дізнатися, в яку суму обійдеться доставка таксистом компаніі, дуже просто. Після внесення даних в програму, вона будує оптимальний маршрут, по якому буде пересуватися водій, з урахуванням дорожніх ремонтних ділянок і пробок.

Розрахунок залежить від актуальних на даний момент тарифів компанії, ознайомитися з якими можна у відповідному розділі сайту.

Лінкор Таксі доставить посилку швидше за інших

отримання документації кур'єрська доставкаВиконання замовлення нашими водіями — експрес доставка, що є зразком для інших. Таксисти компанії відмінно знають Київ, тому оминуть проблемні ділянки на дорозі оптимально коротким шляхом і приїдуть на виклик максимально швидко. Вони оперативні і відповідальні, тому відразу направляються до замовника, не втрачаючи часу дарма — кур’єрська доставка здійснюється оперативно.

Розумна організація роботи дозволяє диспетчеру відразу знайти найближче вільне до клієнта авто: завдяки великому таксопарку навіть у віддалених частинах Києва постійно знаходяться наші машини.
Отримавши посилку, таксист тут же відправляється за вказаною адресою і передає вантаж з рук в руки.

Кур’єрська доставка найшвидша, надійна і недорога в Linkor taxi — ми працюємо для вас цілодобово!

* Ми не несемо ніякої відповідальності за псування або втрату документів або вантажу, перевезенням яких займається кур’єр.

Наверх

Наверх