Кур’єрське таксі Київ

доставка посилок кур'єрське таксі КиївПоїздка на таксі користується в столичному регіоні надзвичайним попитом, проте затребуваною є ще одна послуга — кур’єрське таксі Київ. Доставку пропонує багато служб таксі, однак, щоб важливі документи, кореспонденція, квіти або інші невеликі посилки якомога швидше потрапили в руки адресату, вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лінкор: у нас найпривабливіші розцінки і швидкі водії!

Таксі Лінкор: доставимо посилку швидко і недорого

Замовляючи цю зручну послугу в нашій транспортній фірмі, клієнт отримує багато переваг, а також на деякий час таксист компанії стає персональним кур’єром. Телефонуйте 537 з мобільного або оформляйте замовлення онлайн на веб-сайті — ми до ваших послуг в будь-який час дня і ночі, не залежно від погоди і свят!

Очевидні переваги

Переваги послуги доставки кур’єром таксі Київ Лінкор незаперечні: при сьогоднішньому завантаженому темпі життя не завжди є час відірватися від важливих справ, щоб здійснити інші не менш важливі справи, але які не потребують обов’язкової особистої участі. Замовляючи послугу, клієнт економить:

  • Час;
  • Гроші.

Останнє відбувається за рахунок того, що не потрібно витрачати матеріальні кошти на дорогу в обидва кінці для проїзду і особистого вручення посилки адресату.

Як організована доставка

Для зручності та економії часу ми поділили Київ на сектори, в кожному з яких знаходиться певна кількість водіїв таксі, достатня для швидкого виконання всіх вхідних заявок.

Отримавши замовлення, водій Таксі Лінкор, які знаходиться ближче всіх до вказаної адреси, не втрачаючи часу, відразу вирушає на виклик, забирає посилку, і найкоротшим маршрутом відправляється в пункт призначення. Посилка буде доставлена з руки в руки цілою за максимально короткий термін в будь-який район столиці — ми це гарантуємо.

шашечки кур'єрське таксі КиївВеличезний плюс подібної організації роботи полягає в значній економії часу: замовляючи послугу в традиційній міській службі, термін доставки затягується до 3 годин, тоді як кур’єр Лінкор під’їде за документами або посилкою вже через 10 хвилин!

Термінова доставка документів

Потребуєте максимально швидку доставку важливих документів або кореспонденції, і при цьому не хочете платити багато? Тоді просто телефонуйте 537 і повідомляйте маршрут, а диспетчери і таксисти ІДС Лінкор подбають про все інше. При необхідності доставити документи на конкретний час, повідомляйте про це диспетчеру або вказуйте в онлайн-формі, і кур’єрське таксі Київ Лінкор зробить це оперативно і недорого!

Наверх

Наверх