Миттєве онлайн замовлення таксі Київ

виклик миттєве онлайн замовлення таксі київЧерез економію часу при сучасному ритмі столичного життя багато хто воліє здійснювати миттєве онлайн замовлення таксі Київ. Не стала винятком і інформаційно-диспетчерська компанія Лінкор: ми пропонуємо простий і зручний варіант замовлення таксі для поїздки через інтернет, який займе мінімум вашого часу!

Переваги вибору Таксі Лінкор

Наша інформаційно-диспетчерська фірма працює в сфері пасажирських перевезень на протязі трьох років, тому ми чітко визначили потреби замовників і виконуємо їх на максимально високому рівні.

Викликаючи таксі, клієнт розраховує на оперативність виконання заявки, надійність і комфорт. Linkor taxi все це надає замовникам, окрім того, ми встановили найбільш низькі розцінки на послугу. Такі високі показники роботи стали можливі завдяки щоденній оптимізації робочих процесів: якість обслуговування підвищується, а тарифи при цьому стають оптимально низькими.

Як замовити таксі online

Якщо не бажаєте витрачати час на здійснення телефонних дзвінків, компанія Лінкор пропонує максимально простий і зручний спосіб замовлення таксі через інтернет.

Оформлення займає менше хвилини. Для цього необхідно зайти на електронний ресурс компанії Linkor і відкрити сторінку, на якій знаходиться on-line форма. Далі в неї необхідно внести майбутній маршрут і додаткові умови, якщо такі є: клас машини, перевезення домашньої тварини, дитяче автокрісло — всі ці фактори впливають на підсумкову вартість.

Програма видасть список відповідних адрес при введенні перших букв — виберіть з нього потрібний. Переконавшись, що всі нюанси враховані, вибирайте розрахунок вартості поїздки. Тариф, який покаже програма, є остаточним і не зміниться після приїзду.

Якщо все ж таки віддаєте перевагу традиційному способу замовлення, набирайте з мобільного простий номер 537 — вартість дзвінка безкоштовна.

Європейський сервіс

автомобілі миттєве онлайн замовлення таксі київУ нашій компанії працюють професійні диспетчери і водії, яких ми наймаємо з особливою ретельністю. Робота в таксі професіоналів забезпечує найвищий рівень обслуговування — ви неодмінно залишитеся задоволені. Якщо втомилися від грубості — вибирайте Лінкор Таксі!

Співробітники відрізняються ввічливим і доброзичливим ставленням. Диспетчери оперативно обробляють вхідні заявки, а водії довозять пасажира за найкоротший термін, об’їжджаючи пробки і ділянки ремонтних робіт оптимальними шляхами.

Спеціально для тих, хто цінує свій час, компанія Лінкор пропонує миттєве онлайн замовлення, і через 5 хвилин вас вже чекатиме нова комфортабельна іномарка!

Наверх

Наверх