Міжміське таксі Київ

дороги міжміське таксі київЯкщо потрібно з комфортом дістатися до Львова, Харкова чи Одеси, викликайте міжміське таксі Київ в одній з кращих ІДС Лінкор. Ви швидко доберетеся в потрібне місце, не витративши багато грошей.

Замовляйте міжміське таксі Київ за лояльною ціною

Встановлені в Linkor taxi розцінки — найбільш лояльні серед інформаційно-диспетчерських служб в Києві. Тому щоб дістатися до іншого міста столичного регіону або України, необов’язково терпіти незручності громадського транспорту. Замовляйте машину, і поїздка за невисокою вартістю пролетить непомітно!

Чому вигідніше замовити таксі в Лінкор

Плата за проїзд у громадському транспорті порівняно невисока, проте цей вид пересування має недоліки:

  • Необхідність дістатися до місця відправлення автобуса чи поїзда. Найдешевше — скористатися міським транспортом, в якому доведеться поштовхатися. Якщо подорожуєте з об’ємним багажем — цей варіант принесе масу незручностей. Виклик таксі в інше місто має незаперечні переваги: машина буде подана до під’їзду і довезе до порогу, а водій допоможе помістити валізи в багажник, а після дістане їх;
  • Тривалість поїздки. Громадський транспорт робить зупинки, іноді затяжні, що абсолютно не підходить для пасажирів, котрі квапляться доїхати до іншого міста. Машина, виділена компанією Лінкор, виконує виключно замовлення клієнта, не затримуючись по дорозі і не здійснюючи зупинок;
  • Ненадійність. При можливій поломці або іншій форс-мажорній ситуації, рейс можуть скасувати або перенести, що зриває поїздку. Наша компанія гарантовано надасть таксі навіть якщо найближче авто вийде з ладу, оскільки в таксопарку знаходиться тисяча машин;
  • Рівень комфорту. Громадський транспорт не може забезпечити належної зручності під час поїздки через дешевизну. У той час як Linkor надасть замовнику для поїздки нову іномарку не нижче комфорт-класу;
  • Доступність. Далеко не в усі населені пункти країни можна дістатися на автобусі вночі. На противагу міжміські таксі Київ доступні для будь-якого напрямку цілодобово — досить зробити один дзвінок.

Оформлення замовлення

Для виклику таксі в інше місто знадобиться зробити один телефонний дзвінок. Таксомоторна компанія Лінкор йде назустріч замовникам, тому максимально спрощує замовлення.

Для дзвінка в call-центр передбачений короткий номер 537, після дзвінка на який включається callback — вам зателефонують через секунду. Привітний оператор уважно вислухає, куди подати автомобіль, в яке місто направлятися, і на яку адресу привезти замовника.

Транспортні засоби в таксопарку відрізняються різноманітністю. Замовляючи міжміське таксі Київ озвучуйте вимоги щодо авто, і ми знайдемо оптимальний варіант за мінімум часу.

Повідомте, якщо їдете з маленькою дитиною, і в машині буде встановлено надійне автокрісло для малюка. Також фірма Лінкор забезпечить якісне виконання значного списку додаткових послуг.

Після внесення маршруту та інших послуг в програму миттєво буде розрахований тариф, і диспетчер озвучить, скільки коштує таксі. Щоб оформити замовлення, знадобиться не більше хвилини, а за розмову з диспетчером нічого платити не потрібно.

Обирайте Linkor taxi і не переплатите

автомобілі міжміське таксі київЩоб пасажири не відмовляли собі в комфортабельному пересуванні, але при цьому могли оплатити вартість послуги, компанія оптимізує і застосовує максимальну автоматизацію для робочих процесів. Це дозволяє ефективно виконати кожен етап окремо і замовлення в цілому, що знижує тарифи і удосконалює сервіс.

Як і для поїздок в межах столиці, міжміські таксі Київ для пасажирів підшукуються і подаються безкоштовно. Розцінки є фіксованими: озвучена оператором call-центру сума більше не зміниться. Вибираючи Лінкор, не варто хвилюватися, що озвучений тариф виявиться менше заявленого по приїзді — наше ставлення до замовників чесне.

Ознайомитися з тарифами замовлення авто для поїздки і додаткових послуг можна на офіційному веб-сайті ІДС Лінкор.

Лінкор Таксі: поїздки проходять швидко і безпечно

У таксомоторній фірмі Лінкор першочергова увага приділяється підбору співробітників. Персонал інформаційно-диспетчерської служби кваліфікований і досвідчений, тому поїздка на таксі буде організована і пройде на першокласному рівні.

Кожен диспетчер добре знає свою роботу і не залишить без уваги жодне побажання чи питання пасажира. шашечки міжміське таксі київЗвертайтеся в Linkor, набравши з мобільного 537, і забудете, що означає грубе і непрофесійне ставлення оператора.

Таксисти відмінно знають Київ і околиці, тому не будуть довго шукати дорогу, а відразу приїдуть на вказану адресу забрати пасажира. В автомобілях встановлені GPS-навігатори, і замовляючи міжміське таксі Київ, будьте впевнені, що при поїздці навіть у віддалений куточок України дозволить відразу зорієнтуватися в маршруті.

Перед прийомом на роботу ми переконуємося, що водій має великий досвід роботи і зразково водить машину, і тільки тоді довіряємо пасажирів.

Не потрібно страждати від некомфортної температури в салоні, галасливих сусідів і сидінь в автобусі: заплатіть помірну суму за міжміське таксі Київ від Лінкор і насолоджуйтеся подорожжю!

Наверх

Наверх