Найдешевше таксі в Києві тарифи

автомобілі найдешевше таксі в києві тарифиЯкщо маєте викликати машину в транспортній фірмі, робіть вибір на користь Лінкор: ми пропонуємо найдешевше таксі в Києві тарифи якого доступні киянам і гостям столиці. При цьому обслуговування надається на найвищому рівні, а авто приїжджає через 5-10 хвилин. Замовляйте таксі, зателефонувавши за номером 537, або робіть онлайн замовлення.

Linkor taxi: кожна поїздка допоможе заощадити

Для таксомоторної компанії Лінкор утримання лідерських позицій на ринку перевезень пасажирів Києва не є трудомістким процесом.

Висока популярність у населення і гостей Києва обумовлюється оптимізованою роботою, яка дозволяє встановити лояльні розцінки, але не за рахунок погіршення сервісу. Навпаки, при максимально ефективній організації роботи обслуговування в Лінкор Таксі досягло європейського рівня!

Якщо замовите таксі в Лінкор, ваша поїздка пройде швидко, безпечно і з максимальним комфортом, а її вартість не вдарить по гаманцю!

Дізнатися вартість поїздки онлайн

Щоб визначитися з ціною послуги, більше не потрібно дзвонити в call-центр. Досить зайти на електронний ресурс Linkor taxi і відкрити сторінку, де знаходиться онлайн форма замовлення.

Внесіть в порожні рядки адреси подачі машини і кінцевого пункту, і розрахуйте ціну послуги за допомогою кнопки розрахунку вартості. Програма робить розрахунок підсумкової суми після прокладання оптимального маршруту і враховує актуальні ціни, ознайомитися з якими можна на відповідній сторінці сайту.

Для заповнення форми знадобиться не більше хвилини, і програма покаже вичерпну інформацію про машину і контактний телефон водія. Якщо поспішайте або не хочете дзвонити в call-центр, замовлення таксі online — ідеальне рішення!

Диспетчери приймають замовлення цілодобово

Зателефонувати в call-центр можна за коротким номером 537 в будь-який час. У компанії встановлена система callback, яка зробить зворотний дзвінок через секунду, і за спілкування з оператором платимо ми. Скажіть, за якою адресою подавати таксі і їхати, і диспетчер озвучить остаточну суму до сплати.

Склад таксопарку

мікроавтобуси найдешевше таксі в києві тарифиАвтопарк компанії Лінкор складається з тисячі транспортних засобів. У них різні марки і моделі, тому всі індивідуальні запити щодо машини виконуються.

Якщо для великої компанії необхідно таксі мікроавтобус, звертайтеся в Linkor — ми надамо його за найвигіднішою ціною!

Якщо шукаєте найдешевше таксі в Києві, робіть вибір на користь Лінкор: разом з невисокою вартістю клієнту надається комфортабельна іномарка і зразковий сервіс!

Наверх

Наверх