Найкраще таксі в Києві

автомобілі найкраще таксі в києвіКожен пасажир бажає подорожувати з оптимальним комфортом, тому при виклику машини намагається вибрати найкраще таксі в Києві. Столичних компаній, які працюють в сфері пасажирських перевезень, налічується більше двох сотень, тому вибір досить складний. Однак компанія, яка надає зразкову якість обслуговування разом з доступними розцінками є — це Таксі Лінкор.

Таксі Лінкор — переконайтеся на власному досвіді

Щоб не підвести жодного замовника, в нашій комп’ютеризованій інформаційно-диспетчерській службі були встановлені високі стандарти, яких співробітники дотримуються в роботі. Завдяки оптимізованій роботі вартість послуги стала доступною для всіх киян і гостей столиці. Ми готові вислухати будь-яке побажання клієнта і відповісти на всі питання, контакти компанії знаходяться у відкритому доступі на сайті — звертайтеся, будемо раді допомогти!

Подача таксі всього за 5 хвилин

Ритм життя в столиці вимагає розподіляти час ефективно і не витрачати його на дрібниці. Тому в компанії Лінкор намагаються знайти і надати машину замовнику за мінімум часу. Автопарк, що складається з понад 700 одиниць транспорту, дозволяє здійснювати виконання всіх вхідних замовлень. Крім того, співпраця зі столичними партнерськими службами є додатковою страховкою і запорукою стовідсоткового знаходження вільної машини навіть в завантажену годину пік.

Ми зважено підійшли до часу подачі таксі, тому розділили місто на окремі сектори: в кожному з них весь час знаходиться певна кількість автомобілів. Отримавши заявку, диспетчер оперативно її обробляє і відправляє на виклик таксі, яке знаходиться ближче до замовника. Пройде всього 5 хвилин з моменту оформлення замовлення, як авто вже під’їде за вказаною адресою.

Попереднє замовлення

Відбуваються ситуації, коли необхідна гарантія своєчасного виконання заявки, а київський трафік або погодні умови не вселяють впевненості. Тоді опція попереднього замовлення є ідеальним варіантом. Скажіть диспетчеру або вкажіть в онлайн-заявці точний час і дату, на які вам необхідний автомобіль, і можете розслабитися: в призначений час таксі буде знаходитися біля будинку.

салони авто найкраще таксі в києвіКомфортабельні іномарки

Ми пропонуємо пасажирам поїздки тільки в нових іномарках комфорт-класу — інших в автопарку Лінкор просто немає. Автотранспорт постійно перевіряється на наявність несправностей, тому будьте впевнені в безпечній поїздці з максимальними зручностями.

Викликайте найкраще таксі в Києві за номером 537!

Наверх

Наверх