Найшвидше таксі Київ

Хочете оперативної поїздки — звертайтеся в ІДС Лінкор: ми надамо найшвидше таксі Київ за оптимальною ціною. Пройде всього п’ять хвилин, а машина вже буде вас чекати!

Чим зумовлена висока швидкість виконання замовлення

швидкість найшвидше таксі КиївКрім зразкового обслуговування, європейської якості і лояльних тарифів наша інформаційно-диспетчерська служба славиться оперативністю. Ви оформили замовлення таксі і зібралися виходити — а автомобіль вже під’їхав до будинку. Не бажаєте витрачати час на порожні розмови і тривале очікування — набирайте з мобільного 537.

Максимально швидкий прийом заявок

Економія часу клієнта починається з оформлення замовлення. Щоб зателефонувати в call-центр, використовуйте номер таксі будь-якого українського оператора стільникового зв’язку. Або скористайтеся найбільш зручним, швидким і до того ж безкоштовним варіантом: наберіть з мобільного 537, після чого система callback зробить зворотний дзвінок.

У Linkor taxi працює багато диспетчерів, що гарантує миттєвий прийом заявки. Співробітниці відмінно справляються з обов’язками і вносять дані в систему для розрахунку вартості та оформлення максимально швидко. Програма автоматично розраховує тариф і за секунду видає результат.

Ще один варіант миттєвого виклику таксі і розрахунку ціни поїздки — замовлення онлайн. Зайдіть на сайт фірми Лінкор і парою кліків заповніть форму: ви не витратите на це більше хвилини, до того ж не доведеться здійснювати дзвінок.

Машина приїде за 5 хвилин

Наша служба безперервно працює над тим, щоб збільшити кількість транспортних засобів в автопарку. Зараз на виклики до замовників виїжджає близько тисячі машин, і це число стає більше. Тому в нашій компанії авто для пасажира знайдеться обов’язково, а якщо всі таксі будуть задіяні, ми підшукаємо машину у партнерів.

Щоб скоротити час на подачу машини, в компанії продумано організована робота. Велика кількість таксі дозволяє розмістить їх у всіх мікрорайонах Києва, а на виклик до пасажира відправляється найближче авто.

Високий професіоналізм таксистів

водії найшвидше таксі КиївКомпанія працевлаштовує лише досвідчених таксистів, які мають відмінні навички водіння. Наші водії добре знають столичні райони і околиці Києва, а таксі оснащені GPS-навігаторами. Тому клієнт не потрапить в ситуацію, коли водій не може знайти потрібну адресу і довго плутає. Авто буде подано вчасно і привезе пасажира в потрібне місце за мінімум часу.

Звертайтеся в будь-який час доби за коротким номером 537: найшвидше таксі Київ за лояльною ціною приїде за п’ять хвилин!

Наверх

Наверх