Народне таксі Київ

пасажирки народне таксі київСлужба столичних перевезень Лінкор — народне таксі Київ. За три роки надання послуг киянам та гостям столиці таксомоторна компанія стала для клієнтів по-справжньому рідною. Поєднання високоякісного обслуговування і невисокої вартості послуг дозволяє компанії набирати все більшої популярності.

Наші переваги

Служба Лінкор є молодою на ринку пасажирських перевезень міста Києва, але стрімко розвивається. У роботі співробітники орієнтуються на клієнта і на задоволення його потреб. Замовивши машину для поїздки в Києві у нас, пасажири отримують очевидні переваги.

Швидка і гарантована подача таксі

У розпорядженні компанії знаходиться парк авто, кількістю понад 700 машин. Причому ця цифра з кожним днем збільшується, що доводить стрімкий розвиток. Транспортні засоби перебувають в справному стані, вони регулярно проходять технічний огляд і чистяться зовні і в салоні.

При замовленні таксі Київ в службі Лінкор, машина гарантовано подається не пізніше, ніж через 10-15 хвилин з моменту оформлення замовлення. Співпраця з партнерськими службами дозволяє підшукати автомобіль в 100% випадків. Єдиною перешкодою може послужити година пік або екстремальні погодні умови.

Безпечна поїздка

Водії таксі Лінкор, як і диспетчери — професіонали своєї справи. Перш ніж взяти на себе відповідальність за життя пасажира, наші таксисти повинні пройти відповідне медичне обстеження.

Компанія працевлаштовує лише тих водіїв, які доводять свою професійну придатність: вони повинні чудово орієнтуватися в географії столиці і мати відмінні навички водіння, придбані з досвідом. Таксисти відрізняються ввічливістю і охайним зовнішнім виглядом.

Демократичні розцінки

обслуговування народне таксі київНа особистому прикладі наша компанія демонструє жителям і гостям Києва, що служба таксі може надавати послуги на найвищому рівні, і при цьому їх вартість відрізняється демократичністю.

Наша компанія не була б народною без цін, орієнтованих на людей, тому ІДС Лінкор пропонує комфортну поїздку за найнижчою вартістю в Києві. Розпоряджайтеся своїм бюджетом раціонально — замовляйте таксі за номером 537!

Зручна форма замовлення

Щоб замовити таксі, тепер необов’язково телефонувати диспетчеру, хоча можна оформити замовлення і традиційним способом. В еру інноваційних технологій Лінкор застосовує ультрасучасні рішення, тому замовляйте народне таксі Київ також через інтернет за допомогою онлайн-форми!

Наверх

Наверх