Недороге таксі Києва телефони

автомобілі недороге таксі києва телефониЩоб кожна поїздка економила бюджет і проходила з комфортом, вибирайте ІДС Лінкор — недороге таксі Києва телефони якого доступні в будь-який час доби. Компанія по праву вважається однією з кращих в столиці, пропонуючи високоякісне обслуговування в поєднанні з помірними розцінками.

Для замовлення комфортного таксі недорого телефонуйте в Лінкор

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор протягом декількох років займається пасажирськими перевезеннями в столиці і є лідером сфери. Щоб цього домогтися, в компанії постійно оптимізується робота, автоматизуються процеси і наймається тільки кваліфікований персонал.

Наш короткий номер — 537

Багато замовників вважають за краще використовувати для виклику автомобіля традиційний спосіб за допомогою телефонного дзвінка. Ми вдосконалили його, зробивши максимально простим і зручним для кожного.

Не потрібно зберігати в телефонній книзі телефонні номери — запам’ятайте всього три цифри 537, і використовуйте їх для виклику таксі. Набирайте з мобільного в будь-який час доби, і за вартість розмови не доведеться нічого сплачувати — це зробить компанія Лінкор.

Щоб замовити автомобіль для поїздки і дізнатися суму до сплати, повідомте диспетчеру адресу подачі таксі, кінцевий пункт поїздки, додаткові послуги. Оператор швидко внесе інформацію в програму і відразу озвучить, скільки платити за послугу по приїзді.

Оперативна подача автомобіля

Якщо не хочете витрачати час на очікування, відразу телефонуйте в перевірену і надійну компанію Лінкор — ми не підводимо замовників!

Наявність великого таксопарку і співпраця з партнерами дозволяє знайти вільний автомобіль навіть в завантажену годину пік. Продумана організація роботи гарантує мінімальний час очікування: на виклик направляється найближчий до замовника транспортний засіб. Замовивши таксі в Лінкор, вам доведеться чекати не більше 5-10 хвилин!

Демократична вартість

Компанія встановила оптимально низькі розцінки, що стало можливим завдяки оптимізованій роботі і відсутності штучного завищення цін.

Замовляйте таксі online

виклик недороге таксі києва телефониЩоб не витрачати час на телефонний дзвінок, відкривайте форму на сайті і вносьте інформацію до відповідних рядків. Внизу форми знаходиться опція розрахунку вартості, натиснувши яку, відразу дізнаєтеся остаточний тариф поїздки. Показана сума залишається незмінною після приїзду. Таксі онлайн Київ — це сучасний і простий спосіб, який допоможе заощадити час.

Щоб замовити комфортне, але недороге таксі Києва, звертайтеся в Лінкор за номером 537 або залишайте онлайн заявку — ми працюємо цілодобово!

Наверх

Наверх