Недороге таксі тариф

автомобілі недороге таксі тарифПри високій популярності виклику авто в таксомоторній компанії більшість замовників воліє вибрати недороге таксі тариф у якого відрізняється доступністю. Однак і якості необхідно приділяти достатньо уваги: компанія повинна надавати обслуговування на гідному рівні, а автомобілі — бути комфортними. Інформаційно-диспетчерська фірма Лінкор відповідає всім цим критеріям, тому ми по праву вважаємося кращою службою таксі столиці.

Linkor taxi: найвигідніші розцінки і комфортні машини

За трирічний період роботи в сфері пасажирських перевезень таксомоторна компанія Лінкор домоглася лідерства завдяки вдалому поєднанню невисокої вартості замовлення таксі Київ і додаткових послуг, і зразкової якості сервісу. Переконатися в цьому ви можете, викликавши машину за номером 537 або залишивши online заявку на сайті.

Демократичні ціни

Щоб встановити розцінки, які були б доступні для максимальної кількості жителів і гостей Києва, в Linkor щодня оптимізуються робочі процеси. Це дозволяє знизити вартість таксі до оптимального рівня, при якому обслуговування не тільки не страждає, але і поліпшується. У компанії відсутнє штучне збільшення цін — ми ставимося до клієнтів чесно і шанобливо!

Плануємо бюджет заздалегідь

Щоб завчасно дізнатися, скільки платити після приїзду і підготувати необхідну суму, є кілька простих способів.

Дізнавайтеся вартість поїздки на таксі у диспетчера, назвавши адреси майбутнього маршруту і додаткові умови. Автокрісло для малюка, клас і комплектація автомобіля, перевезення домашньої тварини та інші умови впливають на остаточну ціну. Диспетчер внесе дані в програму і відразу повідомить вартість.

Зробити розрахунок можна і самостійно, вбивши дані в онлайн форму. Процес займе менше хвилини. Програма прокладе оптимальний маршрут і розрахує ціну з урахуванням актуальних тарифів компанії на даний момент, подивитися які можна на сайті Лінкор Таксі.

Поїздка на таксі з комфортом

салони авто недороге таксі тарифДля забезпечення пасажиру максимальної зручності ми пропонуємо тільки нові іномарки від класу комфорт і вище. Зручні салони регулярно чистяться, а машини систематично проходять технічний огляд, тому на кожен виклик неодмінно приїжджає чисте справне таксі. Щоб випробувати на собі всі переваги замовлення машини в Лінкор, телефонуйте в call-центр за коротким номером 537 або вносьте дані в онлайн форму на електронному ресурсі компанії.

Замовляйте недороге таксі тариф якого помірний, а якість обслуговування відмінна в службі Лінкор!

Наверх

Наверх