Номер таксі Києва

Задля того, щоб викликати комфортабельний автомобіль для поїздки, необхідно набрати із мобільного короткий номер таксі Києва 537. Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор забезпечить пасажиру найзручніші умови поїздки та допоможе заощадити кошти. Звертайтеся цілодобово — будемо раді допомогти!

набір на смартфоні номер таксі києва

Linkor taxi: наш номер таксі Києва легко запам’ятати

Надзвичайно швидкий ритм життя у столиці вимагає від населення бути зібраними та пересуватися по місту якомога швидше. Громадського транспорту налічується безліч, проте розраховувати на його надійність та швидкість — даремне заняття. Задля того, щоб дістатися в потрібне місце за мінімум часу, необхідно викликати авто в таксомоторній службі.

Дзвінок оператору досі залишається актуальним — варто лише подзвонити на номер таксі. І це незважаючи на те, що зараз замовники здебільшого надають перевагу сучасним рішенням та викликають машину за допомогою інтернету. При цьому компанії намагаються запропонувати клієнтам зручні рішення, що допомагають економити час.

Дзвоніть 537 в будь-який час!

Служба таксі Лінкор пропонує задля оформлення замовлення номери таксі усіх операторів, що присутні на українському ринку мобільного зв’язку. Вартість розмови тарифікується згідно розцінок мобільного оператора. Проте замовляти авто для поїздки найзручніше саме за коротким номером. До того ж, це абсолютно безкоштовно.

Автомобіль може знадобитися у будь-який час, тому ми працюємо без переривів та вихідних. Звертайтеся цілодобово — диспетчери та таксисти компанії Лінкор допоможуть завжди!

Як замовити автомобіль по телефону

Щоб зв’язатися із диспетчером Linkor taxi для замовлення, наберіть із мобільного номер таксі 537. Модернізований метод відрізняється тим, що одразу після набору задіється система callback — вона одразу вам передзвонить.

Якщо не бажаєте довго очікувати — обирайте саме службу Лінкор! Компанія постійно вивчає попит та наймає в call-центр стільки працівників, щоб на очікування вільного оператора не витрачався дорогоцінний час. Набравши 537, не сумнівайтеся, що вашу заявку приймуть миттєво.

Диспетчеру необхідно вирахувати тариф поїздки, задля цього повідомте:

  • Адресу подачі транспортного засобу та адресу прибуття;
  • При необхідності заїхати у декілька місць, вкажіть і їх;
  • Особливості поїздки (клас автомобіля, комплектація тощо);
  • Додаткові послуги.

Не мине і хвилини із моменту, коли ви наберете номер таксі Києва, як оформлення замовлення буде завершено. Оператори працюють швидко та чітко, і не відволікаються на дрібниці. Також ви одразу дізнаєтеся вартість поїздки, що дозволить одразу підготувати необхідну суму до сплати та не витрачати на це час після прибуття.

Замовлення онлайн

Зробити заявку на авто можна не тільки обравши номер таксі Києва. Все більше сучасних жителів та гостей міста надає перевагу виклику машини онлайн. Цей швидкий та зручний спосіб допоможе оформити замовлення менше, ніж за хвилину, та не витрачати час на дзвінок.

Порядок дій надзвичайно простий. Перш за усе необхідно завантажити online форму на нашому сайті та внести в неї необхідні дані — усе, що стосується поїздки. Вирахуйте тариф за допомогою відповідної опції, та відправляйте замовлення на опрацювання! Все швидко, легко та зручно, та не потребує здійснювати дзвінок.

шашечки авто номер таксі києваЧому варто обрати саме номер таксі Києва Лінкор

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор надає послуги у сфері пасажирських перевезень впродовж трьох років. Це досить невеликий термін, проте навіть за такий нетривалий час наша компанія спромоглася зайняти лідируючі позиції.

З кожним днем все більше киян та гостей міста обирає нас, и компанія робить усе, щоб виправдати сподівання. Вдале поєднання помірних та доступних для населення цін та чудового сервісу робить замовлення авто в Лінкор вигідним та надійним.

Найшвидша подача авто

Подзвонивши на номер таксі 537 можете бути певні: автомобіль приїде на виклик через 5 хвилин! Ми цінуємо такий дорогоцінний ресурс, як час, та робимо все задля його максимальної економії. Розумно організована робота разом із великим таксопарком та партнерською підтримкою дозволяють якнайшвидше в столиці знайти вільне авто для виконання замовлення.

Кількість транспортних засобів, що знаходяться в розпорядженні таксопарку Лінкор, досягає тисячі екземплярів. У кожному із районів міста увесь час чергують авто нашої таксомоторної компанії. Тому при отриманні заявки диспетчеру неважко знайти вільну найближчу до клієнта машину та відправити її на виклик. Не зважайте на інші номери таксі — дзвоніть 537, та суттєво зекономите свій час!

Найменша вартість послуги

Номер, що допоможе заощадити кошти — це 537! Наша компанія встановила демократичні тарифи завдяки оптимізованій роботі, тому якість послуги не постраждала. Обирайте Linkor, якщо не бажаєте водії номер таксі києвапереплачувати!

Найкраще обслуговування

Завдяки ретельному підбору співробітників, фірма Лінкор забезпечує кожного пасажира сервісом на найвищому рівні. Таксисти та оператори ретельно виконують свої обв’язки, відрізняються ввічливістю та доброзичливістю до замовника.

Якщо потребуєте комфортної поїздки за помірною вартістю, номер таксі Києва 537 завжди до ваших послуг!

Наверх

Наверх