Номери таксі Київ з мобільного

виклик номери таксі київ з мобільногоНабирайте в будь-який час доби для замовлення автомобіля в компанії Лінкор номери таксі Київ з мобільного, і машина приїде через 5 хвилин! Тарифи в нашій інформаційно-диспетчерській службі відрізняються демократичністю, а обслуговування — європейським рівнем, тому Linkor taxi — найкраща фірма на столичному ринку перевезень!

ІДС Лінкор: невисокі ціни при відмінному сервісі

Для відповідності очікуванням замовників, в таксомоторній фірмі Лінкор постійно вдосконалюється рівень надання послуги, а вартість таксі залишається доступною. Щоб залишити розцінки невисокими і при цьому вивести обслуговування на гідний рівень, в компанії проводиться оптимізація роботи.

Коли кожен процес виконується з максимальною ефективністю, підвищується якість сервісу, а тарифи залишаються помірними. Переконайтеся на власному досвіді в перевагах замовлення таксі в Лінкор, зателефонувавши за коротким номером 537 або заповнивши форму в інтернеті.

Цілодобова робота call-центру

Диспетчери приймають замовлення вдень і вночі, тому телефонуйте в будь-який час, коли знадобиться таксі, і воно буде надано негайно. Для виклику досить набрати 537, і після спрацювання системи автопередзвону повідомити оператору, за якою адресою подати машину і куди прямувати. Дзвінки з мобільних телефонів безкоштовні.

Вкажіть також додаткові послуги, які будуть потрібні. Інформація буде оперативно внесена диспетчером в програму, і після побудови маршруту і розрахунку, озвучена остаточна вартість.

Крім короткого номера 537 існують і інші способи замовлення таксі по телефону. Номери різних українських операторів мобільного зв’язку, як і міський номер, вказані на сайті компанії Linkor — телефонуйте в будь-який час і викликайте машину для поїздки!

Стовідсоткова подача авто

Щоб не підводити клієнтів і стовідсотково подавати таксі, фірма Лінкор збільшує склад таксопарку. На даний момент кількість автомобілів наближається до тисячі одиниць. Для забезпечення додаткової гарантії компанія співпрацює з партнерськими службами таксі, тому ми знаходимо вільне авто завжди.

Поїздка в особливо комфортних умовах

автомобілі номери таксі київ з мобільногоЗвернувшись в Таксі Лінкор, пасажири залишаються задоволеними поєднанням невисокої ціни, чудового обслуговування і рівня комфорту під час поїздки. Таксопарк складається з іномарок від класу комфорт і вище, які постійно проходять техогляд, що забезпечує комфорт і безпеку кожної поїздки.

Замовляючи в Лінкор таксі Київ з мобільного або онлайн, клієнт отримує гарантію високої якості і помірних тарифів!

Наверх

Наверх