Номери таксі в м Київ

виклик номери таксі в м київЩоб у будь-який час мати можливість замовити дешеве таксі в кращій столичній фірмі Лінкор, на сайті вказані номери таксі в м Київ. Однак найбільш швидко і просто — замовити автомобіль для поїздки за коротким номером 537.

Служба таксі Linkor встановила найнижчі тарифи

Кожен киянин і гість столиці має можливість викликати таксі недорого, і при цьому насолодитися поїздкою з високим рівнем комфорту і безпеки. Звертайтеся в Linkor taxi, і приємно здивуєтеся помірній вартості послуги та першокласному сервісу.

Щоб встановити демократичні ціни, в інформаційно-диспетчерській службі Лінкор постійно оптимізуються робочі процеси. Це є гарантією максимально ефективного виконання всіх стадій замовлення, що в свою чергу робить позитивний вплив на тарифи і якість обслуговування.

Компанія не робить послугу дорогою навмисно — це ще один фактор, завдяки якому розцінки залишаються доступними всім. Переконайтеся в цьому, замовивши таксі в Linkor в будь-який час доби!

Короткий номер 537

Оформляйте замовлення машини, набравши всього три цифри з мобільного. Після набору 537 включається callback — система передзвонює клієнту відразу, а після цього миттєво відбувається з’єднання з оператором call-центру.

Для розрахунку тарифу необхідно назвати диспетчеру адресу подачі машини і адресу прибуття, також вказати ті з додаткових послуг, що будуть потрібні. Після того, як дані внесуть до програми, ви дізнаєтеся, скільки необхідно заплатити за послугу.

Приймаємо замовлення цілодобово

У графіку роботи call-центру Лінкор Таксі відсутні вихідні, тому замовити авто для поїздки можна в будь-який час дня і ночі. Крім виклику машини за коротким телефонним номером, доступне замовлення за допомогою одного з номерів різних операторів мобільного зв’язку, а також по міському. Телефонуйте, і таксі приїде через 5 хвилин!

Відмінна якість сервісу

У ІДС Лінкор робота в таксі пропонується надійним співробітникам, які кожен день підтверджують свою кваліфікацію високоякісною працею. Диспетчери дуже швидко приймають замовлення і допомагають з диспетчери номери таксі в м київбудь-яких питань. Кожен таксист повинен добре знати місто, щоб скорочувати час в дорозі при наявності пробок і ремонтних ділянок. Якщо необхідно, водії обов’язково допоможуть з багажем.

Персонал таксомоторної фірми Лінкор ввічливо і привітно ставиться до пасажирів, тому ви не зіткнетеся з грубістю при виклику авто.

Щоб мати можливість викликати машину в будь-який час, занесіть номери таксі в м Київ в телефонну книгу, або запам’ятайте короткий номер 537!

Наверх

Наверх