Партнер таксі Київ

автомобілі партнер таксі київЩоб гарантовано надати замовнику автомобіль для поїздки, таксомоторній компанії необхідно мати у своєму розпорядженні великий власний автопарк, також партнер таксі Київ — ще одна необхідна умова успішної роботи. Звертайтеся в інформаційно-диспетчерську службу Лінкор — подача таксі у нашій компанії стовідсоткова: ми володіємо величезним таксопарком і співпрацюємо зі столичними службами таксі.

Таксі Лінкор: 100 процентна подача авто

Щоб компанія не підвела зі своєчасною подачею машини, для виконання замовлення потрібно вибирати перевірену компанію. Саме такою і є Лінкор: ми забезпечимо клієнта автомобілем через всього п’ять хвилин з моменту оформлення замовлення! Набирайте 537 з мобільного або залишайте онлайн-заявку, і переконайтеся в високій якості і надійності на власному досвіді.

Різноманітність транспортних засобів

Таксопарк фірми складається з більш семисот автомобілів, готових вирушити на виклик в будь-який час дня і ночі. Клієнт може вибрати будь-який колір, комплектацію, марку і модель машини — широкі можливості таксопарку дозволяють виконати будь-яке побажання замовника. Повідомте про свої уподобання диспетчеру за номером 537 або вкажіть коментар в онлайн-формі, і ми обов’язково врахуємо при виконанні замовлення.

Винятковий комфорт

Весь автотранспорт в таксопарку фірми — тільки нові іномарки. Замовляючи таксі у нас, вам нема чого хвилюватися з приводу зручності майбутньої поїздки, оскільки у кожної машини — комфортабельний салон. Після переїзду по столиці на такому зручному таксі у вас залишаться тільки приємні враження.

Замовляйте мікроавтобус

мікроавтобуси партнер таксі київКоли необхідно зробити поїздку великою компанією, вибирайте комфортний спосіб пересування на мікроавтобусі. Замовити таксі мікроавтобус за найбільш привабливою вартістю можна, зателефонувавши в call-центр Лінкор або залишивши заявку в інтернеті на сайті компанії. Вкажіть, коли мікроавтобус повинен під’їхати за вказаною адресою, і можете не сумніватися, що в призначений час машина буде очікувати.

Співпраця як підстраховка

Незважаючи на сильну ранкову і вечірню завантаженість, коли кияни відправляються на роботу і додому, кожен клієнт сподівається на те, що його замовлення виконають оперативно. Ми чітко це розуміємо, тому співпрацюємо з іншими київськими компаніями, зайнятими в сфері перевезень. Навіть якщо немає вільної машини у нас, ми знайдемо її у партнерів.

Щоб своєчасно виїхати і швидко дістатися до пункту призначення, вибирайте Лінкор: партнер таксі Київ спільно з автопарком забезпечать гарантовану подачу машини!

Наверх

Наверх