Перевезення тварин

Лінкор Таксі надає величезний перелік послуг зі сфери перевезень пасажирів, і перевезення тварин — одна з них. Ми забезпечуємо максимально комфортними умовами не тільки замовника, але і домашнього улюбленця. Переконайтеся в цьому особисто: оформляйте замовлення таксі онлайн, або набравши з мобільного короткий номер 537!

собаки та коти в таксі перевезення тварин

Linkor taxi: недороге та комфортне перевезення тварин

Зайняти лідируючі позиції серед більше двохсот інформаційно-диспетчерських служб Києва компанії Лінкор допомогло поєднання оптимально низьких тарифів і високоякісного надання послуги. Кількість киян і гостей столиці, які довіряють нам, зростає з кожним днем. Linkor прагне не підвести жодного замовника, і це дає результат!

Служба перевезення тварин — не єдиний варіант транспортувати пернатого або пухнастого улюбленця. Якщо по-справжньому піклуєтесь про нього, довіряйте кращій таксомоторній компанії столиці Лінкор!

Перевезти домашнього улюбленця можна цілодобово

Для максимального задоволення потреб клієнтів Linkor taxi працює в цілодобовому режимі. Незалежно від часу доби і календарної дати, ми готові допомогти з виконанням будь-якої заявки, пов’язаної з пасажирськими перевезеннями. Злагоджений колектив диспетчерів і водіїв здійснить замовлення максимально якісно, і заощадить ваш час.

Не стало винятком і перевезення тварин. Якщо необхідно вдень або вночі проїхатися з вихованцем — розраховуйте на нас завжди! Подорож в аеропорт і на вокзал, візит до ветеринара або грумера — Лінкор Таксі організовує поїздку з максимальним комфортом. Звертайтеся також, якщо не будете супроводжувати тварину — водій швидко і безпечно доставить її в потрібне місце.

Чому транспортування тварини в таксі найбільш зручне

Громадський транспорт не підходить для того, щоб відвезти домашнього вихованця. Сукупність великого скупчення людей, шуму і запахів негативно позначається на стані звірка. Особливо, якщо він звик до комфорту і захищеності квартири. Також тривале очікування громадського транспорту на холоді або спеці може негативно позначитися на його здоров’ї.

У таксі перевезення тварин вартість якого відрізняється доступністю, найкраще. У комфортному автомобілі відсутні дратівливі сторонні запахи і шум, немає людей, що штовхаються, тому тварина відчуває захищеність. Поїздка проходить швидко, що особливо важливо при терміновому візиті до ветеринара. А в деяких випадках це допомагає врятувати життя домашнього улюбленця.

ІДС Лінкор: перевезення тварин на найвигідніших умовах

собаки в таксі перевезення тваринТри роки роботи в столичних перевезеннях не пройшли даремно — наша служба таксі заслужено вважається кращою! Компанія пропонує демократичні розцінки, доступні жителям і гостям столиці. Ми встановили найнижчі тарифи на замовлення таксі і широкий список додаткових послуг. У їх числі — перевезення тварин вартість послуги якої буде по кишені будь-якому власникові!

Служба перевезення тварин не знадобиться!

Інформаційно-диспетчерська фірма Лінкор на вищому рівні організовує доставку вашого улюбленця за вказаною адресою. При цьому немає потреби переплачувати: тариф на послугу настільки низький, що є чисто символічним.

Компанія намагається надати зразкову якість сервісу, яку зможуть дозволити собі всі. Тому робочі процеси невпинно оптимізуються — досконалості немає меж! Завдяки оптимізованій роботі розцінки знижуються до оптимального рівня, а обслуговування стає відмінним.

Як оформити замовлення

Якщо необхідно транспортувати домашнього вихованця, оформити замовлення послуги в компанії Linkor можна декількома способами.

 • По телефону
  Телефонуйте безкоштовно з мобільного на короткий номер 537. Встановлена система автопередзвону здійснює зворотній дзвінок через пару секунд. Завдяки системі callback клієнт економить час і гроші — вартість дзвінка сплачує компанія. Ми наймаємо достатню кількість диспетчерів, тому ви не витрачаєте час на очікування вільного.
  Повідомте оператору, що необхідно перевезти вихованця, і майбутній маршрут. Вам миттєво підшукають оптимальний варіант — навіть собака великих розмірів буде відчувати себе відмінно!
 • Онлайн
  Якщо поспішайте, і не бажаєте витрачати час на дзвінок — заходьте на сайт служби Лінкор. Відкривайте сторінку online замовлення і вносьте в програму майбутній маршрут. Не забудьте зазначити галочкою послугу транспортування вихованця, подивіться тариф — і оформлення замовлення завершено!

Що обов’язково потрібно пам’ятати

коти в таксі перевезення тваринПравила, яких необхідно дотримуватися при поїздці з домашнім улюбленцем, нескладні. Але вони допоможуть зробити транспортування безпечним і комфортним:

 • Помістіть домашнього гризуна в клітку невеликого розміру, дно якої суцільне;
 • Птах повинен знаходитися в спеціальній клітці, що відрізняється цільним дном;
 • Котика, собачку або іншого невеликого звірка господар може перевозити на руках або в особливій коробці, цільне дно якої прогумоване;
 • На собаку великих розмірів необхідно надіти поводок і намордник, а також мати з собою підстилку для автомобіля.

Недороге перевезення тварин з максимальними зручностями в Лінкор Таксі — це саме те, що вибрав би ваш домашній улюбленець, якби вмів говорити!

Наверх

Наверх