Первые электромобили в такси появились на улицах Львова

Первые электромобили в такси появились на улицах Львова

У нашій країні вперше були проведені випробування таксі, які не шкодить навколишньому середовищу. Тепер жителі Львова можуть замовити якісний електромобіль, що відрізняється підвищеним рівнем комфорту і безпеки. Саме в цьому місті вперше були запущені машини таксі , що працюють на електричному двигуні.

Відомий і популярний проект SHOOTER, спрямований на впровадження електротранспорту, став основою такого рішення. Зарядить машину можна на заправці, так як даний процес забере всього годину. Але можна зарядити автомобіль і від звичайної розетки. Однак в такому випадку доведеться почекати близько 8-ми годин. Повністю зарядженої батареї вистачає на довгий час, тому автомобіль довезе вас в потрібне місце. Вартість проїзду на електромобілі нічим не відрізняється від поїздки на звичайній машині. Але при цьому електромобіль не шкодить навколишньому середовищу, так як вихлопи відсутні.

У цього цінного досвіду є і свої недоліки. Водії відзначають, що зарядити машину можна далеко не на всіх заправках. Якщо ж ви вирішите зарядити електромобіль в домашніх умовах, то знадобиться спеціальний подовжувач. У деяких випадках його просто неможливо провести в автомобіль. Крім цього, процес електричної заправки досить тривалий. Варто електромобіль дорого, так що не всім по кишені таке придбання.

Але необхідно згадати і про переваги електромобілів. Перше — це економність використання транспортних засобів. Заправка машини обійдеться в 7 гривень на 100 кілометрів шляху. Бензин коштує набагато дорожче, так що ви зможете заощадити фінанси. Крім цього, електромобіль досить комфортний. Він не створює зайвого шуму в процесі руху.

«Зовсім скоро ми підключимо до експерименту і інші автомобілі. Поки що загальна кількість транспортних засобів в нашому автопарку налічує 11 моделей », — говорить один з організаторів даного проекту.

Якщо експеримент завершиться успішно, електромобілі з’являться в багатьох містах нашої країни.

Наверх

Наверх