Під таксі

шашечки під таксіНезважаючи на те, що в перший час після появи замовлення таксі було доступне тільки для заможних киян, в сучасному світі під таксі мається на увазі послуга, доступна для більшості населення столиці. Компаній, які займаються пасажирськими перевезеннями, налічується понад двісті, відповідно, вони надають послугу в різних цінових категоріях.

Щоб поїздка не зірвалася, і у вас не залишилося негативних вражень, вибирайте перевірену інформаційно-диспетчерську службу, якій довіряють кияни і гості столиці — Таксі Лінкор. У нас за плечима три роки успішної роботи, за час якої ми створили згуртовану команду професіоналів, що виконують робочі обов’язки на вищому рівні.

Компанія Лінкор: під таксі розуміють швидкість і доступність

Для кожного клієнта таксомоторної служби важливі, в першу чергу, швидкість виконання заявки і доступна вартість. Ми йдемо назустріч кожному побажанню замовника, тому максимально знизили тарифи, а швидкість подачі машини у нас — найвища в столиці.

Подача таксі за 5 хвилин

Для оперативного виконання кожної вхідної заявки таксопарк компанії Лінкор постійно збільшується. На сьогоднішній день в ньому є більше семисот одиниць різного автотранспорту, і кількість з кожним днем зростає. Ми поділили Київ на сектори, в яких постійно знаходяться наші авто. При обробці замовлення диспетчер знаходить найближчий до клієнта автомобіль і направляє його на виклик.

Співпраця з партнерами є додатковою запорукою стовідсоткового виконання замовлення. Завдяки розмірам автопарку і продуманій організації роботи, таксі приїжджає за вказаною адресою всього за 5 або 10 хвилин. Не ризикуйте своїм часом — телефонуйте за номером 537!

Швидка і комфортна поїздка в аеропорт

Поїздка на таксі аеропорт Бориспіль ціна якої відрізняється демократичністю, повинна відповідати і іншим поїздка в аеропорт під таксікритеріям. Пасажиру важливо дістатися до аеропорту з комфортом і швидко — саме ці фактори мають на увазі під таксі. Компанія Лінкор забезпечує пасажира іномаркою не нижче класу комфорт, а також професійним водієм, який найкоротшим шляхом мине пробки і скоротить час у дорозі до мінімуму.

Для повної впевненості в наданні машини вчасно оформлюйте попереднє замовлення. Щоб це здійснити, заповнюйте online форму на сайті із зазначенням точного часу і дати подачі авто, або повідомляйте їх диспетчеру, зателефонувавши 537.

Не вважайте під таксі дорожнечу і поганий сервіс — вибирайте Лінкор, і чудове обслуговування за помірною ціною вам забезпечені!

Наверх

Наверх