Порадьте таксі Київ

пасажирки порадьте таксі київЗ огляду на те, що в столиці здійснює організацію поїздок більше двох сотень інформаційно-диспетчерських служб, все більше клієнтів звертається до запиту «порадьте таксі Київ». Багато пасажирів залишаються незадоволені наданим сервісом, тому наступного разу знаходяться в розгубленості щодо того, в яку таксомоторну компанію звернутися.

Таксі Лінкор — єдина ІДС, яка гарантовано надасть подачу автомобіля вчасно, і при цьому за демократичною вартістю. Телефонуйте 537 або залишайте заявку на сайті, і ми виконаємо замовлення в найкоротші терміни.

Лінкор Таксі — ми відрізняємося професіоналізмом і доступними цінами

Вибравши в якості основного орієнтира в роботі задоволення потреб пасажира в комфортній та безпечній поїздці, наша фірма пропонує європейський сервіс за невисокими цінами, доступними для більшості жителів і гостей Києва.

Гідний сервіс забезпечують професіонали

У компанії Лінкор працює тільки кваліфікований персонал. Ми особливо ретельно ставимося до підбору таксистів і операторів, що дозволяє надавати обслуговування на гідному рівні.

  • Один із способів оформлення замовлення таксі — дзвінок в диспетчерський центр. Наші оператори точні в роботі і ввічливі, вони приділяють велику увагу деталям і нюансам переїзду по столичному регіону. Після автопередзвону необхідно повідомити оператору місце, куди подавати машину, а також кінцеву адресу маршруту. Якщо у вас виникають питання щодо поїздки — диспетчер із задоволенням на них відповість;
  • Водії відрізняються зразковим знанням київських вулиць і районів, і мають за плечима великий досвід роботи. Якщо потрібно швидко дістатися з одного пункту столиці в інший — будьте спокійні: ввічливий таксист об’їде пробки і доставить найкоротшим шляхом.

Прийнятні розцінки

Оптимізовані робочі процеси і максимальна автоматизація дозволили знизити вартість таксі, залишивши сервіс і якість на високому рівні.

виклик порадьте таксі київІДС Лінкор пропонує оптимальні розцінки не тільки на таксі, але і на додаткові послуги. Ви збираєтеся в аеропорт або на вокзал, або потрібно терміново доставити посилку? Набирайте на мобільному короткий номер 537, і ми виконаємо замовлення за доступною вартості.

Комфорт і надійність

Наша служба здійснює подачу таксі тільки комфорт-класу. Іномарки відрізняються надійністю і справністю, регулярно проходять технічний огляд. Вибирайте безпеку — телефонуйте в Лінкор! Проїхавшись один раз в автомобілі нашої таксомоторної фірми, ви більше не захочете робити запит «порадьте таксі Київ».

Наверх

Наверх