Послуга кур’єр

доставка посилки послуга кур'єрЯкщо необхідно, щоб посилка, пошта, документи або квіти були терміново доставлені — послуга кур’єр в компанії Лінкор доступна в будь-який час доби! Оформлюйте замовлення онлайн або зателефонуйте диспетчеру за номером 537, і вантаж передадуть адресату з рук в руки за мінімальну кількість часу.

Послуга кур’єр в Linkor taxi: недорого, оперативно, надійно

Столична таксомоторна компанія Лінкор є однією з найбільш популярних служб таксі в Києві. Населення і гості міста віддають перевагу саме нам, оскільки обирають надійність, комфорт і доступні тарифи, які стосуються не тільки замовлення таксі, але і додаткових послуг.

Які речі доставляє Лінкор Таксі

Наша інформаційно-диспетчерська служба допоможе в різних життєвих ситуаціях. Якщо необхідно доставити важливі папери (документи, кореспонденція), квіти, ключі, продукти або будь-яку посилку невеликого розміру — звертайтеся в Лінкор, і таксист компанії перетвориться на вашого особистого кур’єра.

Як оформити замовлення по телефону

Телефонуйте на короткий номер 537, і вільний оператор відразу прийме замовлення. Після набору цифр спрацьовує автопередзвон, і через секунду здійснюється зворотний дзвінок замовнику, тому за розмову платити не потрібно.

Повідомте оператору, що потрібна послуга кур’єр, скажіть адресу, за якою повинен під’їхати водій і забрати посилку, і куди доставити. Диспетчер внесе дані в програму і скаже, в яку суму обійдеться кур’єрська доставка.

Викличте кур’єра онлайн

Скористатися послугами водія служби таксі Лінкор в якості кур’єра можна в будь-який час доби, а оформити замовлення online — найзручніше. Для цього завантажте форму таксі онлайн Київ на веб-сайті і заповніть її потрібною інформацією. Внесіть маршрут кур’єра, позначивши адресу подачі і місце прибуття таксі, відзначте галочкою, що потрібна кур’єрська доставка, і натискайте кнопку розрахунку вартості послуги.

Доставимо посилку оперативніше за усіх

час доставки послуга кур'єрФірма Лінкор наймає тільки кваліфікованих співробітників, які відмінно справляються з обов’язками. Таксисти відмінно знають Київ, тому максимально скорочують час у дорозі, об’їжджаючи пробки оптимально короткими шляхами.

Продумана організація кожного робочого процесу також дозволяє скорочувати час виконання заявки. На замовлення виїжджає водій, який знаходиться до клієнта ближче всіх, а отримавши посилку, відразу вирушає до адресата, тому на замовлення витратиться не більше півгодини.

Якщо знадобилася послуга кур’єр, вибирайте кращу компанію Києва Лінкор, і не пошкодуєте: посилка буде доставлена швидко, а вартість порадує демократичністю.

Наверх

Наверх