Преміум таксі

пасажирки преміум таксіБільшість жителів і гостей Києва прагне економити, однак трапляються ситуації, коли необхідно бути впевненим у гарантії виконання заявки і високій якості, тоді замовники звертаються в преміум таксі. Однак для отримання європейського сервісу не потрібно переплачувати великі суми — звертайтеся в Таксі Лінкор, і ваше замовлення виконають по найвищому розряду!

Щоб замовити преміум таксі, набирайте з мобільного 537

При швидкому сучасному ритмі життя важливо економно ставитися до часу, особливо це відноситься до сфери пасажирських перевезень. Ми працюємо в цій області не перший рік, тому встигли вивести формулу успіху, яка дійсно працює — за три роки діяльності інформаційно-диспетчерська служба Лінкор стала лідером, що користується заслуженою популярністю у киян і гостей столиці.

Оформляйте онлайн замовлення

Щоб викликати машину, тепер не потрібно дзвонити в диспетчерський центр: заходьте на електронний ресурс фірми Лінкор і завантажуйте сторінку з онлайн-формою. Її заповнення не вимагає багато часу чи спеціальних навичок: просто вносьте у відповідних полях перші літери адреси, і програма сама запропонує вибрати необхідний з релевантного списку, що відкриється. Вкажіть свої вподобання, також можна написати коментар до замовлення. Всього декілька кліків — і заявка оформлена!

Таксі Лінкор пропонує замовникам і традиційний спосіб виклику таксі за допомогою дзвінка диспетчеру, проте в нього ми внесли сучасні зміни. Тепер не потрібно запам’ятовувати довгі складні номера — досить набрати з мобільного простий номер 537, і через секунду завдяки системі автопередзвону здійсниться зворотний дзвінок. Повідомте диспетчеру інформацію щодо майбутнього маршруту і той відразу оголосить суму до сплати.

Замовлення мікроавтобуса

мікроавтобуси преміум таксіДля подорожі великою компанією оформляйте замовлення таксі мікроавтобус — тоді кожен розміститься з комфортом. Не варто хвилюватися з приводу вартості послуги — в ІДС Лінкор вона відрізняється демократичністю. Викликайте мікроавтобус за коротким номером 537 або через інтернет, і заявка буде виконана в найкоротший термін.

Найбільш демократичні розцінки преміум таксі

В нашій таксомоторній компанії регулярно відбувається оптимізація робочих процесів, завдяки чому вартість послуги знизилася до оптимального рівня, а якість обслуговування тільки покращилася. Якщо не хочете платити величезну суму, вибирайте Лінкор, і ваш гаманець точно не постраждає!

Замовляйте преміум таксі за найбільш демократичною вартістю в Лінкор: ми організуємо поїздку по столичному регіону в найбільш комфортабельних умовах за найкоротший термін!

Наверх

Наверх