Програма для роботи в таксі

водії програма для роботи в таксіАвтомобілісти, які бажають працювати водіями в службі таксі Лінкор, цікавляться, яка програма для роботи в таксі необхідна. Компанія забезпечує зручну і просту роботу онлайн в додатку Mobile Taxi, який можна безкоштовно завантажити і встановити на смартфон.

Простота і функціональність Мобайл Таксі

Linkor taxi застосовує сучасні та зручні рішення. Тому робота відбувається онлайн. Приймайте замовлення одним кліком — встановлюйте мобільний додаток Mobile Taxi.

Переваги програми

Робота в програмі має багато переваг. Крім простоти і зрозумілості інтерфейсу, до їх числа належить:

  • Можливість контролю свого балансу;
  • Перегляд статистики замовлень, які були виконані;
  • Функція фільтра замовлень за сектором і тарифом поїздки.

Де скачати програму

Щоб встановити програму, потрібно мати смартфон на базі Андроїд. Щоб встановити додаток Мобайл Таксі на мобільний, заходьте на Google Play і безкоштовно завантажуйте програму.

Чому робота водієм в Лінкор особливо вигідна

Приходьте працювати в Linkor taxi: компанія гарантує гідну фінансову винагороду, впевненість у завтрашньому дні і інші переваги.

Стабільно великий дохід

Компанія Лінкор користується популярністю у жителів Києва, тому величезне число замовлень гарантовано. Чим більше їх виконаєте, тим більше прибутку отримаєте. Можливість заробітку необмежена, і залежить від вашого бажання і можливостей заробляти.

У службі таксі встановлений максимально низький відсоток комісійних відрахувань. З замовлення компанії необхідно заплатити комісію в розмірі 10%, а з замовлення партнерської служби — 15%.
Якщо виконаєте замовлень більше за всіх — ми додатково нагородимо вас грошовою премією.

Вільний графік

Сьогодні багато хто прагне мати вільний графік: це зручно і вигідно. Влаштовуючись в Лінкор Таксі, ви самостійно обираєте робочі години: вдень, вночі, на вихідних.

Автомобілісти, які вирішили заробляти на своєму хобі — водінні, можуть підробляти в таксі кілька годин після основної зайнятості. Навіть в цьому випадку пристойний дохід забезпечений.

прийом замовлень онлайн програма для роботи в таксіОформитися дуже просто

Компанія оформляє онлайн, і приїжджати в офіс не доведеться. Досить дзвінка на 537 або (093) 526 80 25, чи заповненої форми на сайті.

Не треба обклеювати машину

Обклеювання машини логотипами і установка шашки — необов’язкові умови. Наші вимоги: машина повинна перебувати в гарному стані і бути класом не нижче Daewoo Lanos.

Встановлена програма для роботи в таксі, автомобіль і бажання заробляти — ось що вимагається від водія ІДС Лінкор!

Наверх

Наверх