Рейтинг таксі Києва

автомобілі рейтинг таксі києваУ столиці компаній, що займаються пасажирськими перевезеннями, налічується понад двісті, тому для вибору серед них кращого замовники дивляться рейтинг таксі Києва. Фірми розрізняються ціновими політиками і рівнем якості, але найкраща служба — Лінкор. За три роки успішної роботи компанія домоглася визнання у киян і гостей столиці, а тисячі клієнтів стали постійними і замовляють таксі за номером 537 регулярно.

Таксі Лінкор: швидко і недорого організуємо комфортну поїздку

Головний орієнтир в роботі комп’ютеризованої інформаційно-диспетчерської служби — якісне задоволення потреб пасажирів. Робочі процеси оптимізуються з кожним днем, що дозволяє знизити тарифи до оптимального рівня, а рівень обслуговування — підвищити. Викликайте машину, набравши короткий номер 537 з мобільного або залишивши онлайн-заявку на електронному ресурсі компанії, і переконайтеся в високій якості!

Таксі в аеропорт: оформлюйте попереднє замовлення

У розпорядженні таксомоторної компанії Лінкор — великий автопарк, що складається з 700 транспортних засобів, число яких збільшується щодня. Кількості автотранспорту досить для виконання 100% вхідних замовлень. Однак трапляються ситуації, пов’язані з екстремальними погодними умовами або складним київським трафіком, які впливають на подачу машини.

В цьому випадку оформлюйте попереднє замовлення таксі в аеропорт Бориспіль, яке є запорукою того, що автомобіль буде знаходитися в зазначений час в призначеному місці. Повідомте диспетчеру або вкажіть в онлайн-заявці точний час і дату подачі авто, і у вас відпаде одна причина хвилюватися. Довіривши організацію поїздки в аеропорт професіоналам, не сумнівайтеся, що машина буде очікувати навіть раніше призначеного терміну.

Комфортабельні автомобілі

салони авто рейтинг таксі києваТаксопарк компанії складається з іномарок від комфорт-класу і вище. Машини відрізняються моделями і класами, тому будь-яке побажання замовника щодо транспортного засобу буде задоволено. Якщо хочете, щоб поїздка проходила в комфортабельних умовах, замовляйте таксі в Лінкор за номером 537 або оформлюйте заявку online на електронному ресурсі фірми.

Високий рівень безпеки поїздки

Машини регулярно проходять техогляд, що гарантує своєчасне виявлення неполадок, і, відповідно, є запорукою безпеки поїздки. За кермом таксі — професійний водій, що чудово розбирається в столиці.

Зразкова безпека, комфорт, доступні ціни — ці критерії сприяють тому, що Лінкор очолює рейтинг таксі Києва: телефонуйте 537 і переконайтеся самі!

Наверх

Наверх