Робота на своєму авто Київ

задоволені водії робота на своєму авто Київ

Наші умови:

40 грн до 1 км  спальні райони Києва

45 грн до 1 км  Центр Києва

Далі 6 грн км

За місто 8 грн км

Наше середне замовлення в районі 110 грн

10% з своїх замовлень

15% з партнерських замовлень

Подивитися наш Ефір онлайн

Подивитися тарифи детальніше

Онлайн регистрация

Більш детальну інформацію та відповіді можливо отримати за телефоном

+380931700714 или  «537» callback

Якщо ви водій з досвідом роботи, вільним часом і бажанням поліпшити матеріальне становище, робота на своєму авто Київ — вірне рішення. Працюючи в службі таксі Лінкор, ви будете обирати зручний для себе графік, і отримувати хороші гроші за улюблене хобі!

Робота на своєму авто Київ: де найвигідніші умови

Для підтримки гідного рівня життя в Києві необхідно мати роботу з високою зарплатою. У зв’язку з цим багато хто прагне змінити сферу діяльності або додатково підробляти. Якщо у вас є водійські права, машина і прагнення заробити, безпомилковий і найпростіший варіант — робота в таксі на своєму авто. Але як зробити правильний вибір і влаштуватися в надійну компанію, яких в столиці більше двохсот?

Будемо раді бачити вас в числі водіїв Linkor taxi

Діяльність інформаційно-диспетчерської служби Лінкор — більш ніж успішна. За три роки роботи в перевезеннях ми домоглися популярності у населення і гостей Києва, і значно розширилися. Кількість клієнтів збільшується з кожним днем, відповідно, зростає і число замовлень.

У зв’язку з розширенням служба таксі Лінкор постійно шукає водіїв з досвідом роботи і наявністю власного авто. Ми гарантуємо чесне ставлення, комфортні умови праці і високий прибуток. Робота в Києві на своєму авто — відмінна можливість розпоряджатися часом і гарантія вашої високої матеріальної забезпеченості!

5 причин, чому варто вибрати Лінкор Таксі

Професія водія в столиці сьогодні дуже затребувана, вигідна й престижна. Без використання таксі важко уявити комфортне життя в Києві. Кияни та гості міста викликають таксі, коли потрібні швидкість, надійність і комфорт: дістатися до аеропорту, вчасно приїхати на зустріч, доставити документи і пошту.

Тому робота на власному авто — відмінний спосіб займатися улюбленим хобі — водінням, і отримувати за це гідну матеріальну винагороду. Приєднуйтесь до дружнього колективу компанії Linkor, і отримаєте максимум переваг:

  • Висока заробітня платня. У компанії величезний потік замовлень. Тому сума, яку ви можете заробити, обмежена тільки вашим бажанням і можливістю працювати. Особливо старанні і відповідальні співробітники додатково винагороджуються преміями;
  • Вільний графік. Робота на своєму авто дозволяє відмінно заробити, і при цьому немає необхідності знаходитися чітко визначений час в офісі. Ви обираєте робочий час самостійно, і працюєте, коли зручно: це може бути день, ніч, або пара годин після основної роботи;
  • Місце роботи. ІДС Лінкор максимально йде назустріч побажанням співробітників: водій на своєму великі прибутки робота на своєму авто Київавто Київ обирає графік і район, де працювати. У компанії ефективно спланований робочий процес шляхом поділу Києва на зони, тому обирайте будь-яку (поруч з будинком або навпаки) і отримуйте замовлення з неї;
  • Обов’язкові замовлення відсутні. Братися за виконання малоприбуткових, але обов’язкових замовлень не потрібно — ви виїжджаєте на вигідне замовлення, яке вподобаєте;
  • Оформлення. У Linkor taxi по-справжньому цінується час, тому приїжджати в офіс немає необхідності — достатньо зателефонувати або заповнити форму.

Крім перерахованого вище, ми гарантуємо чесне і поважне ставлення — приходьте працювати в Лінкор, і не пошкодуєте!

Робота на своєму авто Київ в Лінкор: як почати працювати

Ви визначилися з бажанням гідно заробляти, мати вільний графік, і вибрали надійну стабільну фірму Лінкор в якості роботодавця. Але щоб почати працювати, необхідно відповідати простим умовам, прийнятим в компанії.

«Стартовий набір» для роботи водієм

Інформаційно-диспетчерська служба Linkor працевлаштовує всіх бажаючих автомобілістів, які:

  • Мають водійське посвідчення і досвід роботи за плечима;
  • Володіють автомобілем в хорошому стані, при цьому клас машини — не нижче Daewoo Lanos;
  • Оскільки робота таксі Київ своїм авто здійснюється в програмі Mobile taxi, потрібно мати телефон на базі Android (Андроїд).

Один з приємних бонусів роботи в службі таксі Лінкор — відсутність необхідності обклеювати машину логотипами і номерами телефонів компанії, встановлювати шашки. Сьогодні багато пасажирів вважають за краще замовляти таксі без розпізнавальних знаків, тому якщо не хочете псувати первинний зовнішній вигляд автомобіля — вибирайте Linkor taxi!

Працевлаштування

Якщо ви тричі кивнули, прочитавши перераховані вимоги, а також пунктуальні та відповідальні — оформлення по телефону робота на своєму авто Київпочинайте працювати прямо зараз. Для цього зателефонуйте:

  • Callback 537 — і система одразу зробить зворотний дзвінок або
  • Номер мобільного оператора Life +380931700714 

Після з’єднання з диспетчером ви дізнаєтеся, які документи потрібно пред’явити для початку роботи.

Робота в таксі на своєму авто — прибуткове, тому затребуване заняття. Якщо додзвонитися не вийшло, заповнюйте і надсилайте на обробку онлайн форму, і ми зв’яжемося найближчим часом. Вкажіть в формі дані про себе і автомобіль, прикріпіть фото машини і чекайте зворотного дзвінка.

Співпрацюйте зі службою Лінкор Таксі, і робота на своєму авто Київ буде приносити високий стабільний дохід і впевненість у завтрашньому дні!

Наверх

Наверх