Робота таксистом Київ

зарплатня робота таксистом КиївКожен автовласник може заробляти пристойну суму на власній машині — це гарантує робота таксистом Київ. Влаштовуйтеся працювати в службу таксі Лінкор, і ваше матеріальне становище значно покращиться!

Зробіть автомобіль джерелом прибутку

Для більшості чоловіків водіння машини — улюблене захоплення. Але на хобі можна відмінно заробити. Починайте співпрацювати з Лінкор, і забудете про фінансові проблеми!

Актуальність професії — гарантія стабільного заробітку

У столиці робота водія при теперішньому ритмі життя затребувана, як ніколи. Тисячі жителів Києва викликають таксі в будь-який час дня і ночі, і сподіваються отримати якісну послугу. Лінкор Таксі є популярною службою, тому ми гарантуємо дуже велику кількість замовлень.

На додаток до замовлень Linkor taxi, є багато замовлень від партнерських служб, з якими фірма співпрацює. Після виконання нашого замовлення необхідно внести комісію в розмірі 10%, а після замовлення компанії-партнера — 15% від суми поїздки.

Розмір зарплати залежить від вас: чим більше замовлень закрито — тим вище прибуток. Хороша робота заохочується грошовою премією. Ми шукаємо цілеспрямованих водіїв, які націлені на результат і справді хочуть багато заробляти!

Чим ще вигідна робота в Лінкор Таксі

Компанія дає можливість гідно заробляти, а також пропонує інші переваги:

  • Обирайте робочий графік самостійно. Щоб отримувати пристойну зарплату, необов’язково просиджувати в офісі чітко визначений час. Працювати можна в будь-який час доби і день тижня. Робота водія таксі дозволяє поєднувати основну роботу і підробіток;
  • Не потрібно виконувати обов’язкові замовлення;
  • Підписуйтесь на будь-який сектор. Виберіть район Києва, з якого хочете виконувати замовлення, і підпишіться на нього;
  • Приїжджати в офіс не потрібно — оформлення відбувається за 5 хвилин онлайн. Щоб оформитися водієм в службу таксі Лінкор, особистої присутності в офісі не потрібно. Зробіть дзвінок на номер 537 прийом замовлень онлайн робота таксистом Київабо (093) 526 80 25, і вам повідомлять список потрібних документів, чи заповніть форму на веб-сайті;
  • Проста і зручна робота онлайн. Додаток Мобайл Таксі (Mobile Taxi) дозволяє швидко приймати замовлення, управляти балансом і дивитися статистику. Для роботи в додатку необхідний смартфон на базі Андроїд;
  • Мінімальні вимоги щодо авто. Клас не нижче Daewoo Lanos і хороший стан — наші головні вимоги. При цьому обклеювати транспортний засіб і встановлювати шашку не потрібно.

Щоб робота таксистом Київ приносила максимальний прибуток, влаштовуйтеся працювати в службу Linkor taxi: приймаємо заявки цілодобово!

Наверх

Наверх