Робота таксистом

водії робота таксистомЩоб поліпшити сімейний бюджет, вибирайте простий і надійний варіант — робота таксистом в Києві зараз особливо актуальна. Компанія Лінкор Таксі пропонує автомобілістам вигідні умови і величезну кількість замовлень — від вас потрібно тільки бажання заробляти!

Робота таксистом: що для цього необхідно

При сьогоднішньому рівні життя в Києві і зарплатах багато чоловіків прагнуть перевести водіння з хобі на джерело заробітку. Linkor taxi допоможе гідно заробити.

Вимоги до водія

Компанія Лінкор завдяки успішній діяльності в перевезеннях постійно розширює штат. Ми шукаємо відповідальних і пунктуальних водіїв зі своїм авто та досвідом роботи.

Почати заробляти на своїй машині просто. Вимоги до авто мінімальні: стан авто повинен бути гарний, а його клас — не нижче Daewoo Lanos. Обклеювати машину логотипами компанії і встановлювати шашку не потрібно. Робота здійснюється онлайн в програмі Mobile taxi — для цього необхідно мати смартфон на базі Android.

Якщо перераховане вище про вас — чекаємо дзвінка або заповненої форми!

Просте оформлення

Для економії часу оформлення водія відбувається онлайн. Вам не потрібно приїжджати в офіс, а просто зателефонувати на номер 537 або (093) 526 80 25, і диспетчер озвучить список необхідних документів.

Якщо телефонна лінія зайнята — заповнюйте форму на сайті. У форму потрібно внести мінімальну кількість даних і прикріпити зображення автомобіля. Ми опрацюємо заявку і передзвонимо найближчим часом.

Робота таксистом в ІДС Лінкор: переваги

Кожен прагне влаштуватися на роботу з максимальною вигодою. Обирайте Лінкор Таксі — ми гарантує чесні і привабливі умови!

Відмінна зарплата

Компанія гарантує високий дохід.

зарплатня робота таксистомКількість замовлень — величезна, ми також співпрацюємо з затребуваними службами таксі. Відсоток комісії — найнижчий в Києві: 10% з своїх замовлень і 15% — з партнерських.

Для великого прибутку створені всі умови — вам потрібно тільки виконувати замовлення і заробляти гроші.

Інші переваги вибору Лінкор Таксі

На додаток до заробітку, робота в фірмі забезпечує багато інших переваг:

  • Вільний графік. Працюйте в будь-який час дня чи ночі рівно стільки, скільки хочете. Дохід залежить тільки від вас: чим більше замовлень виконаєте, тим більше грошей отримаєте;
  • Робота по секторам. Обирайте вподобаний район Києва і отримуйте замовлення саме з нього;
  • Премії. Для успішних співробітників компанія виплачує додаткову фінансову винагороду.

Робота таксистом в службі Лінкор принесе стабільний високий дохід і багато переваг: чекаємо ваших дзвінків і заявок!

Наверх

Наверх