Робота в таксі через інтернет

зарплатня робота в таксі через інтернетАвтовласникам, які бажають добре заробляти на своїй машині, службою Лінкор пропонується робота в таксі через інтернет. У компанії встановлена оптимально низька процентна ставка комісії, кожен день багато замовлень, і найкомфортніші умови роботи.

Mobile Taxi — простий спосіб зробити роботу зручною

Крім високої популярності та актуальності в столиці, професія водія в службі таксі Лінкор має багато переваг. У їх числі: висока зарплатня, відсутність суворого робочого графіка, робота на своїй машині і багато інших. Прийом замовлень здійснюється онлайн в зручній і функціональній програмі.

Мобайл Таксі спрощує роботу

У Linkor taxi ми намагаємося спростити робочі процеси по максимуму, тому використовуємо додаток Mobile Taxi. Він має простий і зрозумілий інтерфейс, і дозволяє:

  • Швидко прийняти замовлення;
  • Відфільтрувати замовлення за сектором і тарифом поїздки;
  • Зв’язатися у реальному часі з диспетчерською;
  • Переглядати статистику закритих вами замовлень;
  • Управляти балансом.

Що потрібно для роботи в додатку

Одна з основних вимог при прийомі на роботу в Лінкор Таксі — наявність мобільного телефону, який працює на базі Android. Це дозволить завантажити з Google Play додаток, а після цього приймати замовлення.

Влаштовуйтеся працювати в ІДС Лінкор, і не пошкодуєте!

Компанія забезпечує не тільки зручну роботу онлайн в додатку, а й інші переваги.

Висока зарплатня

Водії в Лінкор поєднують заняття улюбленою справою — водінням, і відмінний заробіток. Компанія гарантує величезну кількість замовлень, і чим більше їх виконаєте — тим вищий дохід отримаєте.

На оплату комісії ви витратите самий мінімум: ставка з нашого замовлення дорівнює 10%, а з партнерського — 15%. Водії, які працюють добре, отримують грошові премії.

Де і коли працювати обираєте самі

Якщо для вас в пріоритеті отримувати замовлення з певного сектора — просто підпишіться на нього. прийом замовлень онлайн робота в таксі через інтернетРобота виконується в будь-який день тижня, вдень або вночі, будь-яку кількість часу.

Обклеювання не потрібне

Щоб зберегти звичний вигляд машини — співпрацюйте з компанією Лінкор. На відміну від інших служб, ми не вимагаємо обклеювання авто і установки шашок. Автомобіль повинен бути в гарному стані, а його клас — не нижче Daewoo Lanos.

Без приїзду в офіс

Спосіб оформлення завдяки візиту в офіс застарів — ми оформимо вас онлайн за 5 хвилин! Досить дзвінка на номер 537 або (093) 526 80 25, чи заповненої на сайті форми.

Щоби робота в таксі через інтернет приносила великий прибуток і моральне задоволення, влаштовуйтеся в службу Лінкор!

Наверх

Наверх