Робота в таксі онлайн

зарплатня робота в таксі онлайнЯкщо прагнете заробляти пристойну суму, це забезпечить робота в таксі онлайн в службі Лінкор. Компанія гарантує багато замовлень, співпрацює з популярними київськими компаніями, і встановила низький відсоток комісії. Ми забезпечимо відмінну зарплатню!

Що потрібно для початку роботи

Влаштуватися працювати в Лінкор Таксі автомобілісту нескладно. Маючи водійське посвідчення і машину, ви можете почати заробляти вже сьогодні!

Обов’язкові вимоги

Компанія Linkor taxi дає роботу всім бажаючим, які відповідають вимогам:

  • Наявність досвіду роботи;
  • Машина в хорошому стані. Марка авто повинна бути не нижче Daewoo Lanos;
  • Телефон на базі Андроїд для роботи в програмі Мобайл Таксі (Mobile taxi);
  • Пунктуальність, відповідальність, прагнення заробляти.

Як проходить оформлення

Приїжджати в офіс немає необхідності — оформлення проходить онлайн, на нього витратиться не більш як 5 хвилин. Телефонуйте в будь-який час 537 callback або (093) 526 80 25 — працевлаштування в Лінкор Таксі цілодобове. Після з’єднання з диспетчером вам скажуть, які документи потрібно надати.

Якщо додзвонитися складно — заповніть та надішліть заявку на сайті. У неї потрібно внести своє повне ім’я та номер телефону для зв’язку, а також інформацію про авто і прикріпити зображення машини. Після того, як заявка буде розглянута, з вами відразу зв’яжуться.

Працювати в Linkor taxi найвигідніше

Робота чи підробіток водієм в службі таксі — один з найпростіших способів отримувати високу і стабільну зарплатню. Кожен день тисячі жителів і гостей Києва викликають таксі, щоб швидко і з комфортом дістатися в потрібне місце. Тому таксист — дуже затребувана і популярна професія.

Гідний прибуток

Працюючи в нашій фірмі, ви будете отримувати достойний прибуток, який дозволить безбідно жити в Києві. У компанії дуже багато замовлень, і чим більше їх виконаєте — тим більше грошей заробите. Компанія встановила мінімальну ставку комісії: вона становить всього 10% (з партнерських замовлень — 15%). Водії, які виконують замовлень більше всіх, додатково отримують премію.

Які ще переваги пропонує ІДС Лінкор

прийон замовлень робота в таксі онлайнВи працюєте на транспортному засобі, який знаєте краще за інших — на своїй машині. Обклеювати автомобіль і встановлювати шашку не потрібно.

Змагатися за роботу не потрібно: підписуйтесь на будь-який сектор, і отримуйте з нього замовлення.
Працювати можна за вільним графіком в будь-який час доби. Обов’язкових замовлень немає.

Робота в таксі онлайн на смартфоні: приєднуйтесь до дружнього колективу Лінкор Таксі і поліпшите матеріальний стан!

Наверх

Наверх