Робота в таксі по телефону

водії робота в таксі по телефонуКомпанія Лінкор пропонує автомобілістам добре заробляти на своєму хобі: робота в таксі по телефону дуже проста, актуальна і вигідна. Почніть покращувати матеріальний стан прямо зараз: для оформлення телефонуйте 537!

Робота в програмі Mobile Taxi

Якщо хочете влаштуватися на роботу з високою зарплатнею, обирайте професію водія в службі Лінкор Таксі. Компанія забезпечить стабільним солідним доходом і гарантує комфортні умови. Робота здійснюється в зручному і функціональному додатку Мобайл Таксі.

Використання мобільного додатка

Щоб максимально спростити робочий процес, в Linkor taxi водії підключаються онлайн до бази замовлень через додаток. Тому для роботи окрім машини і прагнення заробляти потрібен смартфон на Андроїд, на який необхідно встановити програму Мобайл Таксі.

Програма безкоштовно скачується з Google Play і встановлюється на мобільний телефон. З її допомогою можна швидко прийняти замовлення, подивитися статистику виконаних замовлень, управляти балансом. Також можливо впорядкувати замовлення за вартістю поїздки і сектором. Інтерфейс програми — дуже простий.

Хочете приймати заявки з певного сектора? Підписуйтесь на нього, і вам будуть надходити замовлення з конкретного району.

Замовлень дуже багато

Величезний потік заявок — запорука високого прибутку. Компанія також має багато партнерів — популярних столичних служб таксі. Працюючи в Лінкор, ви можете окрім великої кількості своїх, виконувати замовлення партнерських служб.

Зарплатня залежить від вашого бажання отримувати хороший дохід, і часу, який приділяєте роботі. Водій отримує тим більше грошей, чим більше заявок закриє. Ми надаємо багато замовлень — потрібно тільки їх виконувати і отримувати гроші. Влаштовуючись в службу таксі Лінкор, вам не доведеться виконувати обов’язкові замовлення.

Стабільно високій зарплатні сприяють низькі комісійні відрахування. Із замовлення Linkor taxi комісія зарплатня робота в таксі по телефонудорівнює всього 10%, а зі служби-партнера — 15%.

Суворої прив’язки до робочого графіку немає, ви працюєте, коли зручно і виходить. Водієм в таксі можна підробляти у вільний від основної роботи час. Старанні водії, які намагаються виконати заявок більше за інших, отримують додаткову винагороду у вигляді грошової премії.

Для оформлення не потрібно приїжджати в офіс

Достатньо зателефонувати на номер (093) 526 80 25 або callback 537, і почуєте від диспетчера, які документи необхідно надати.

Не додзвонилися? Надсилайте заповнену форму на веб-сайті, і ми передзвонимо найближчим часом.

Щоб робота в таксі по телефону приносила максимальний прибуток, влаштовуйтеся в Linkor taxi!

Наверх

Наверх