Робота в таксі за програмою

зарплатня робота в таксі за програмоюОдин з найактуальніших і простих способів заробітку в Києві — робота в таксі за програмою онлайн. Якщо володієте автомобілем і прагнете поліпшити сімейний бюджет — звертайтеся в Лінкор Таксі: ми гарантуємо найвигідніші умови співпраці!

Солідний дохід, вільний графік і інші переваги

Робота таксистом в Києві при нинішньому швидкому ритмі життя особливо затребувана. Виклик таксі тисячами жителів і гостей міста — типова картина для столиці. Ділова зустріч, захід, поїздка на вокзал, в аеропорт — таксі виручить завжди і допоможе приїхати вчасно.

Linkor taxi: ми гарантуємо гідну зарплатню

Через економічну ситуацію багато хто бере підробіток. Якщо хочете поліпшити матеріальне становище — починайте працювати в Лінкор Таксі вже зараз! У компанії постійно велика кількість замовлень, ми ведемо співпрацю з іншими найбільш затребуваними службами таксі.

Тому вам надається можливість заробляти необмежено. Виконуйте стільки замовлень, скільки хочете! Обов’язкові замовлення відсутні. Комісійні відрахування дуже низькі: з наших замовлень потрібно сплатити 10%, з замовлень служб-партнерів — 15% комісії.

Обирайте робочий час

Вільний графік — ще одна перевага водія таксі. Працювати можна в будь-який час доби, в будні дні чи на вихідних.

Не потрібно міняти зовнішній вигляд машини

Обклеювання кузова логотипами компанії та телефонними номерами, установка шашки — все це для роботи в ІДС Лінкор робити не потрібно. Тому машина залишиться в звичному для вас вигляді.

Умови роботи і оформлення

Компанія Лінкор шукає автомобілістів з досвідом роботи, які прагнуть перетворити водіння з хобі в джерело гарного прибутку. Якщо відповідально ставитеся до роботи і не спізнюєтеся — вже добре. Список інших вимог для працевлаштування:

  • Хороший стан авто. Клас транспортного засобу — від Daewoo Lanos і вище;
  • Для роботи в Mobile taxi потрібен мобільний телефон, що працює на базі Android.

Програма для роботи

прийом замовлень онлайн робота в таксі за програмоюПростота і функціональність програми Мобайл Таксі дозволяє швидко і легко приймати замовлення, фільтрувати їх за тарифами і секторам, дивитися статистику виконаних, стежити за балансом. Можна підписатися на будь-який сектор, і отримувати замовлення тільки з нього.

Оформлення

Щоб вас оформили, не потрібно витрачати час і приїжджати в офіс. Достатньо зателефонувати на номер 537 callback або заповнити інформацією форму, яка знаходиться на сайті. Після отримання та розгляду заявки ми обов’язково зателефонуємо.

Робота в таксі за програмою Mobile taxi — відмінний варіант хорошого заробітку при вільному графіку!

Наверх

Наверх