Розрахунок тарифу таксі Київ

пасажирки розрахунок тарифу таксі київВизначитися з вартістю послуги і заздалегідь приготувати необхідну суму допоможе розрахунок тарифу таксі Київ. З цією метою столична компанія Лінкор передбачила кілька варіантів: ви можете дізнатися вартість замовлення машини у диспетчера або онлайн.

Найпопулярніша служба таксі в столиці

Linkor taxi є однією з найбільш затребуваних компаній на київському ринку перевезень. Ми встановили лояльні тарифи і забезпечуємо кожного пасажира максимальним комфортом під час поїздки. Якщо ви цінуєте зручність, але не хочете переплачувати — робіть замовлення таксі в Лінкор, і точно не розчаруєтеся!

Ви не заплатите багато

Для того щоб скористатися в Києві недорогим таксі, існує маса варіантів, оскільки інформаційно-диспетчерських служб в столиці налічується більше двохсот, і більшість з них пропонує невисокі ціни. При цьому варто враховувати, що від дешевизни часто страждає і якість.

ІДС Лінкор демократичними тарифами і чудовому сервісу зобов’язана оптимізованій роботі. Максимально ефективне виконання кожного процесу дозволяє раціонально використовувати ресурси, що робить тарифи доступними для населення, а обслуговування європейським.

Для розрахунку тарифу використовуйте онлайн форму

Електронний ресурс Лінкор Таксі містить багато корисної інформації, в тому числі і online форму, за допомогою якої можна розрахувати вартість поїздки і викликати машину за мінімум часу.

Після того, як завантажите сторінку з формою, в поля адреси подачі і прибуття внесіть відповідну інформацію. Якщо крім виклику таксі знадобляться додаткові послуги, зробіть позначки навпроти. Після цього натискайте кнопку, яка розраховує тариф — вона знаходиться в нижній частині форми.

Після розрахунку відправляйте заявку на обробку — програма в найкоротший термін підшукає найближче таксі, виведе інформацію про нього і номер телефону водія.

Номер call-центру 537

Якщо традиційний варіант виклику машини для вас більш прийнятний, телефонуйте диспетчеру, набравши з мобільного 537. Використання системи callback робить дзвінок безкоштовним, а ввічливість і виклик диспетчера розрахунок тарифу таксі київпрофесіоналізм диспетчера залишать позитивні враження. Оператор озвучить тариф поїздки відразу після того, як внесе дані в програму.

Відмінний сервіс

У компанії Лінкор робота в таксі надається співробітникам з високою кваліфікацією і ввічливим ставленням до клієнтів. Кращі таксисти і диспетчери Києва зроблять поїздку кожного пасажира швидкою, безпечною і комфортною!

Робіть розрахунок тарифу таксі в Linkor найбільш зручним способом, зателефонувавши за номером 537 або скориставшись формою для онлайн замовлення!

Наверх

Наверх