Розрахувати таксі Київ

При виклику машини більшість замовників хоче попередньо розрахувати таксі Київ, щоб заздалегідь спланувати бюджет і підготувати відповідну суму до оплати. Це дуже зручно і дозволяє відразу приготувати гроші без здачі — тоді по приїзді не доведеться витрачати час на їх пошук.

тарифи розрахувати таксі київ

Linkor taxi: як розрахувати таксі Київ

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор — провідна компанія столичного ринку пасажирських перевезень. За три роки надання послуг для киян і гостей столиці ми стали лідерами серед двох сотень таксомоторних компаній. Визнання і популярність споживачів обумовлені високим рівнем якості послуги, а також доступними розцінками.

Розрахувати таксі Київ у диспетчера

Заздалегідь дізнатися, яку суму необхідно сплатити після прибуття, дуже просто: для цього необхідно набрати з мобільного телефону короткий номер для замовлення авто 537. Ми модернізували традиційний метод замовлення, тому відразу після набору трьох цифр включається система callback, яка передзвонює через пару секунд.

Щоб розрахувати вартість таксі Київ, необхідно повідомити диспетчеру інформацію, що стосується поїздки і безпосередньо впливає на остаточну ціну. До неї відноситься:

  • Майбутній маршрут, від якого залежить розрахунок таксі: повідомте адресу подачі автомобіля, і куди будете направлятися. При необхідності під час поїздки заїхати попутно ще за кількома адресами — обов’язково повідомте про це диспетчера;
  • Точний час і дата, коли автомобіль повинен очікувати клієнта за вказаною адресою — коли необхідно таксі Київ дешеве розрахувати для попереднього замовлення;
  • Уподобання щодо автомобіля: вкажіть клас, марку, модель, комплектацію транспортного засобу, якщо це потрібно;
  • Наявність додаткових послуг — ознайомитися з переліком і розцінками послуг, які надає ІДС Лінкор, можна на електронному ресурсі фірми.

Лінкор Таксі Київ дешеве розрахувати вартість онлайн

Звичний спосіб оформлення виклику машини за допомогою телефонного дзвінка в call-центр — простий і зручний варіант, який займає мінімум часу, оскільки наші диспетчери відрізняються спритністю і оперативно обробляють заявки. При цьому за дзвінок не доведеться платити ні копійки — всі витрати покриває Linkor taxi.

Розрахувати таксі Київ і замовити онлайн — ще один сучасний, зручний і оперативний варіант, який пропонує наша служба замовникам. Для цього не потрібно здійснювати дзвінок диспетчеру, необхідно тільки підключення до інтернету. Завантажуйте веб-сайт компанії і відкривайте сторінку, на якій знаходиться online форма.

пасажирки розрахувати таксі київТаксі дешево розрахувати через інтернет не вимагає особливих навичок або знань і буде під силу кожному — інтерфейс форми замовлення відрізняється простотою і зрозумілістю. Інформація, яку необхідно внести, та ж:

  • Координати поїздки: введіть початкові літери, звідки їхати і куди прямувати, і програма запропонує релевантний список, з якого необхідно вибрати відповідні. Якщо поїздка не обмежиться двома адресами, виберіть опцію «Додати» і внесіть всі місця, куди необхідно заїхати;
  • Дешеве таксі розрахувати вартість неможливо без вибору часу виконання заявки: виберіть, сьогодні або на яку дату і о котрій годині необхідно подати машину;
  • Позначте додаткові послуги, поставивши навпроти потрібної галочку.

На цьому процедура таксі розрахунок вартість закінчується — досить вибрати відповідну опцію внизу форми. Погодившись з ціною, вносите в форму ім’я та контактний телефон, і відправляйте заявку на обробку.

Щоб зробити замовлення більш привабливим в очах водія, який візьметься за його виконання, можна вибрати опцію додавання ціни і підняти зазначений програмою тариф на кілька гривень. Це допоможе швидше знайти таксиста, який погодиться здійснити заявку, якщо умови її виконання невигідні.

Як програма проводить розрахунок таксі Київ

У компанії Лінкор максимальну кількість процесів автоматизовано: щоб розрахувати таксі, достатньо лише внести дані в програму і та зробить це автоматично.

Коли інформація внесена, програма повинна прокласти оптимально коротку дистанцію між координатами з урахуванням всіх дорожніх труднощів, включаючи затори та ремонтні ділянки. Після прокладання маршруту програма бере до уваги наявність додаткових умов, які впливають на розрахунок таксі.

Остаточна сума до сплати виходить з урахуванням всіх перерахованих вище факторів згідно актуальним на даний момент тарифами компанії Лінкор — ознайомитися з ними можна на відповідній сторінці веб-сайту. При цьому абсолютно виключається виникнення помилки від людського фактора: щоб розрахувати таксі використовуються тільки автоматизовані процеси.

Максимально низькі ціни

вартість розрахувати таксі київПровівши таксі розрахунок вартість, клієнти таксомоторної служби Linkor переконуються в демократичності встановлених в компанії розцінок. Щоб зробити тарифи доступними для всіх, ми не занижували якість послуги, а оптимізували робочі процеси. Це позитивно вплинуло на сервіс, піднявши його на якісно новий рівень, і дало можливість оптимально знизити розцінки.

Щоб перед поїздкою розрахувати таксі Київ, телефонуйте диспетчеру за номером 537 або заходьте на сайт!

Наверх

Наверх