Розрахувати тариф таксі

автомобілі розрахувати тариф таксіВикликаючи машину, потрібно знати, яку суму готувати до сплати, тому необхідно розрахувати тариф таксі. Для цього можна скористатися онлайн формою, яка знаходиться на сайті, або зателефонувати диспетчеру за номером 537.

Робіть правильний вибір на користь Таксі Лінкор

Наша інформаційно-диспетчерська служба — одна з небагатьох компаній в столичному регіоні, яка пропонує замовникам унікальне поєднання відмінного сервісу і помірних розцінок. Більшість компаній, які встановили невисокі тарифи, зробили це за рахунок погіршення якості, а Linkor taxi для зниження вартості оптимізує роботу.

Завдяки максимально продуктивному виконанню кожного робочого процесу тарифи стають доступними для жителів і гостей міста, а якість при цьому досягає європейського рівня. Невисокій ціні сприяє і відсутність штучного завищення тарифів. Замовлення дешевого, але комфортабельного таксі можливе — для цього достатньо зателефонувати 537!

Скористайтеся онлайн формою

Повсюдне використання інтернету не могло не відбитися на замовленні таксі. Оскільки наша таксомоторна компанія в роботі використовує сучасні методи, в Лінкор була введена опція виклику машини онлайн, при цьому попутно можна дізнатися вартість поїздки.

Для цього слід зайти на веб-сайт, відкрити online форму, внести в неї майбутній маршрут і натиснути кнопку, яка розраховує вартість. Програмою буде побудований оптимально короткий шлях між адресою подачі і кінцевим пунктом поїздки з урахуванням пробок і ремонтних ділянок дороги. Спираючись на актуальні тарифи, ознайомитися з якими можна у відповідному розділі сайту, програма видасть остаточний результат.

Дізнавшись тариф поїздки на таксі, на що піде менше хвилини, відправляйте заявку на обробку, і за мінімальну кількість часу програма здійснить пошук найближчого до замовника таксі, покаже інформацію про машину і телефон водія. Мінімум витраченого часу, жодного дзвінка і через 5 хвилин автомобіль вже під’їде до вашого будинку.

Телефонуйте 537

Для розрахунку тарифу поїздки можна скористатися звичним способом і зателефонувати диспетчеру, виклик розрахувати тариф таксінабравши номер таксі 537. Call-центр приймає замовлення цілодобово. Після автоматичного передзвону через кілька секунд повідомте оператору початкову і кінцеву адреси поїздки, скажіть, які додаткові послуги знадобляться, і дізнаєтеся суму до сплати. Розрахунок автоматично робиться програмою, так само, як і у випадку з використанням онлайн форми.

Щоб розрахувати тариф таксі і замовити машину в кращій компанії Києва Лінкор, скористайтеся online формою або зателефонуйте 537!

Наверх

Наверх