Шукаю роботу в таксі

зарплатня шукаю роботу в таксіВсе більше автомобілістів прагне заробляти на своїй машині, тому забиває в пошук «шукаю роботу в таксі». На ринку перевезень працює двісті служб, але максимально вигідні умови пропонує ІДС Лінкор.

Велика зарплатня та інші переваги роботи в Linkor taxi

Професія таксиста має багато переваг. Робота водія користується великим попитом, і при теперішньому ритмі київського життя дуже актуальна. Більшість киян і гостей міста в тих чи інших ситуаціях викликають таксі, тому зробити водіння з захоплення джерелом заробітку — вірне рішення.

Почніть отримувати дохід уже сьогодні

Робота в компанії Лінкор вигідна тим, що гарантує стабільно високий прибуток. Кожен день ми отримуємо величезну кількість своїх замовлень, а також від служб-партнерів. Розмір заробітку залежить від вас: він тим вище, чим більше виконано замовлень. Тому можете заробити необмежено багато грошей!

У Лінкор Таксі встановлена рекордно низька для Києва процентна ставка. Зі свого замовлення потрібно заплатити тільки 10% комісійних, а з партнерського — 15%. Старанні співробітники, які закривають більше замовлень, заохочуються грошовою премією.

Вибирайте Лінкор, і значно поліпшите матеріальне становище!

Обирайте час і місце роботи

Щоб ви не моталися по столиці в пошуках замовлень, компанія поділила столицю на сектори. Підписуйтесь на будь-який район, і заявки будуть надходити саме з нього. Виконання обов’язкових замовлень в компанії не передбачено.

Роботу водія можна вибрати в якості основного джерела доходу, або додаткового. Вільний графік дозволяє поєднувати кілька робіт. Приймати замовлення можна вдень і вночі, в будні дні і на вихідних — все залежить від вільного часу і бажання заробляти.

Використання мобільного додатка

В роботі водії Лінкор Таксі користуються простим, але функціональним додатком Mobile Taxi. прийом замовлень онлайн шукаю роботу в таксіПрограма дозволяє впорядкувати замовлення за сектором і вартістю поїздки, швидко прийняти заявку, управляти балансом, переглядати статистику закритих вами замовлень.

Щоб користуватися додатком, необхідно мати смартфон, який працює на базі Android — це одна з основних вимог прийому.

Шашка не потрібна

На відміну від інших служб таксі, які обов’язковою умовою ставлять обклеювання машини і установку шашки, в ІДС Лінкор це не потрібно. Тому початковий вигляд машини не зміниться. До наших вимог відноситься хороший стан автомобіля і клас від Daewoo Lanos і вище.

Щоб довго не шукати за запитом «шукаю роботу в таксі», а відразу потрапити в десятку, приймайте найвигіднішу пропозицію для водіїв в Києві від ІДС Лінкор!

Наверх

Наверх