Скільки коштує таксі в Києві

шашечки скільки коштує таксі в києвіТаксомоторна фірма Лінкор ввела пару варіантів, за допомогою яких можна з’ясувати, скільки платити за послугу, тому замовник зможе одразу дізнатися, скільки коштує таксі в Києві. Для цього достатньо зателефонувати з мобільного на короткий номер 537 або використовувати online форму на веб-сайті.

Найдемократичніші тарифи таксі

Наша компанія встановила найнижчі розцінки в столичному регіоні на виклик автомобіля, при цьому якість надання послуги не постраждала. Внаслідок оптимізованої роботи і максимальної автоматизації процесів тарифи зменшилися, а сервіс покращився. Замовляйте недороге і комфортне таксі Київ в кращій столичній компанії Лінкор за номером 537 або онлайн!

Як дізнатися вартість таксі online

Розрахунок вартості онлайн обирає все більше городян і гостей столиці, оскільки це безкоштовний і швидкий варіант дізнатися суму до сплати, не вдаючись до допомоги диспетчера.

Для цього необхідно завантажити форму на електронному ресурсі компанії і внести в неї адресу подачі і прибуття таксі. Якщо потрібно надання додаткових послуг, їх також необхідно озвучити. Внизу знаходиться кнопка розрахунку ціни, після натискання якої програма покаже остаточний тариф поїздки.

На заповнення і розрахунок піде не більше хвилини, тому якщо ви цінуєте свій час, відривайте форму на сайті Таксі Лінкор!

Дізнатися тариф можна у оператора

Зателефонуйте в call-центр, набравши короткий номер 537 у цілодобовому режимі, і вам озвучать ціну за проїзд. Для цього повідомте диспетчеру адресу, по якому авто має під’їхати, і куди далі прямувати. Сповістіть оператора про додаткові умови, оскільки від них також залежить остаточна вартість. Після того, як інформація буде занесена оператором в програму, ви дізнаєтеся суму до сплати.

Як програма робить розрахунок вартості

Всі розрахунки, що стосуються тарифу поїздки, здійснюються автоматично, що є запорукою відсутності помилок, викликаних людським фактором.

Для розрахунку програма будує оптимально короткий маршрут між адресою подачі таксі і кінцевим пунктом подорожі. При цьому враховуються пробки і ділянки з ремонтами, які є на прокладеному шляху. Далі програма використовує діючі тарифи та видає результат.

швидкість подачі скільки коштує таксі в києвіПодача машини за 5 хвилин

Після оформлення замовлення таксі в Лінкор, можете вже виходити, оскільки автомобіль приїде за 5 хвилин. Високої оперативності виконання замовлень ми досягли за рахунок продуманої організації роботи, великого таксопарку і партнерської співпраці.

Щоб з’ясувати, скільки коштує таксі, телефонуйте за номером 537 або заповнюйте онлайн форму.

Наверх

Наверх