Скільки коштує таксі з аеропорту

пасажири скільки коштує таксі з аеропортуКожного, хто приземляється в Борисполі і має намір дістатися до столиці, цікавить питання, скільки коштує таксі з аеропорту. Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор пропонує оптимально низькі тарифи, комфортні автомобілі і відмінний сервіс, тому відразу телефонуйте з мобільного на короткий номер 537!

Не хочете переплачувати? Звертайтеся в Лінкор!

Столична таксомоторна компанія Лінкор за трирічний період роботи зуміла домогтися лідерства серед кількох сотень київських служб таксі. Для цього ми прагнемо максимально автоматизувати процеси, де це можливо, і оптимізуємо роботу. Це сприяє зниженню вартості послуги і підвищенню рівня обслуговування.

Як розрахувати вартість поїздки

Щоб дізнатися остаточну суму до сплати, вибирайте найбільш зручний із запропонованих способів.

Телефонуйте в call-центр за коротким номером 537, і відразу після набору цифр спрацює система автопередзвону, яка зробить зворотний дзвінок через кілька секунд. Повідомте, за якою адресою будете направлятися з аеропорту, наявність додаткових умов і послуг, і відразу дізнаєтеся, скільки платити по приїзді. Вартість телефонної розмови оплачує компанія Лінкор.

Якщо немає часу на здійснення телефонного дзвінка, вибирайте сучасний варіант замовлення таксі та розрахунку вартості онлайн. Для цього відкривайте сторінку сайту з online формою, і вносьте до відповідних рядків необхідну інформацію, що стосується маршруту поїздки та додаткових умов.

Попереднє замовлення таксі

Щоб довго не чекати автомобіль в аеропорту, замовляйте таксі попередньо. Для цього існує кілька способів. Зателефонуйте за коротким номером 537, і знаючи час і дату прильоту, повідомте дані диспетчеру. Або виберіть опцію попереднього замовлення в онлайн формі і вкажіть точний час і дату подачі таксі. Автомобіль буде очікувати в умовленому місці вчасно.

Широкі можливості таксопарку

ІДС Лінкор володіє таксопарком великих розмірів, що дозволяє стовідсотково виконувати вхідні мікроавтобуси скільки коштує таксі з аеропортузамовлення. Кількість автотранспорту з кожним днем збільшується, тому розширюється і склад парку.

В автопарку знаходяться автомобілі різних марок і моделей, тому ми раді виконати будь-які побажання замовника щодо транспортного засобу. Для комфортного пересування великої компанії передбачено таксі мікроавтобус, замовити яке можна за самою вигідною ціною, зателефонувавши за номером 537 або залишивши онлайн заявку.

Вибирайте таксомоторну фірму Лінкор: у нас менше всього вартує таксі з аеропорту, а якість надання послуги на вищому рівні!

Наверх

Наверх