Служба таксі

водії служба таксіІнформаційно-диспетчерських служб в Києві налічується більше двох сотень, однак яка з них краща служба таксі? Вибирайте ІДС Лінкор: ми вигідно відрізняємося від інших компаній вдалим поєднанням європейського сервісу і доступних тарифів.

Служба таксі Лінкор: пропонуємо замовнику найвигідніші умови

Компанія Linkor taxi прагне надати послугу на гідному рівні для максимально можливої кількості жителів і гостей Києва. З цією метою ми займаємося оптимізацією роботи, щоб показники ефективності зростали, а тарифи таксі зменшувалися до оптимального рівня.

Вибирайте Таксі Лінкор, і вам не доведеться вислуховувати від диспетчера, що вільного автомобіля в районі на даний момент немає, терпіти грубість з боку персоналу і пересуватися на старому автомобілі, що розвалюється на ходу. Ми стовідсотково забезпечимо замовника комфортною іномаркою для поїздки, а остаточна вартість таксі не вплине на розміри вашого гаманця.

Демократичні ціни

Лінкор — служба таксі, яка пропонує клієнтам максимально вигідні розцінки. Ознайомитися з тарифами ви можете в будь-який час — вони представлені на електронному ресурсі фірми.

Щоб дізнатися остаточну суму до оплати, достатньо зателефонувати в диспетчерський центр за номером 509 або відкрити online форму на сайті. Повідомте диспетчеру або вкажіть в заявці координати поїздки і наявність додаткових опцій, оскільки вони впливають на підсумкову вартість. Програма розрахує точну суму після прокладання оптимального маршруту.

Великий вибір автомобілів

Трапляються ситуації, коли потрібна певна машина: при зустрічі зарубіжного партнера, подорожі великою компанією і т.д. Щоб бути впевненим у виконанні замовлення — звертайтеся в Лінкор: ми виконаємо будь-яке побажання щодо транспортного засобу. В автопарку на більш ніж 700 машин є екземпляри на будь-який смак.

Зробіть позначки в online формі або скажіть диспетчеру про переваги щодо кузова машини, комплектації, кольору та інших опцій, і ми неодмінно врахуємо це при виконанні заявки!

мікроавтобуси служба таксіДля великої кількості пасажирів, які подорожують однією компанією, або значного багажу наша служба пропонує автомобілі підвищеної місткості: мікроавтобус, універсал, мінівен. Замовляйте зручне таксі мікроавтобус за найбільш привабливою вартістю в Лінкор: оформлюйте заявку у диспетчера або онлайн, і вона буде виконана швидко, якісно і недорого.

Служба таксі з оптимально низькими тарифами і зразковим обслуговуванням до ваших послуг цілодобово: телефонуйте в Лінкор за номером 537 або залишайте заявку в інтернеті!

Наверх

Наверх